Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Iskolák » Hogyan győzzem meg anyukámat...

Hogyan győzzem meg anyukámat hogy ne menjek már iskolába? 13/l

Figyelt kérdés

Nekünk ezen a héten szerdáig kell már csak suliba menni, de szerdán nem tanulunk, hanem karácsonyfa ünnepség lesz. De én erre a 3 napra nem szeretnék elmenni! Hogyan győzzem meg anyukámámat hogy erre a 3 napra szerezzen nekem igazolást?

13/l



2016. dec. 19. 06:08
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
93%

Mármint honnan szerezzen?

Arra esetleg megkérheted, hogy ő igazolja (évente 3 napot igazolhat), de az jól jöhet olyankor, ha begörcsölsz, vagy nem érzed jól magad, de nem akarsz orvoshoz menni. Szünetet hosszabbítani vele pazarlás lenne.

2016. dec. 19. 06:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
93%

De mi az indok? Miert nem szeretnel menni? Engem, mint szulot a "csak ugy" nem igazan hatna meg.

Foleg ugy, hogy elmeletileg a szulo csak 3 napot igazolhat. Ezt nem art vesz esetere megtartani.

2016. dec. 19. 06:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 A kérdező kommentje:
Orvostól kéne igazolàs mert az anyukám már elhasználta a 3'napot
2016. dec. 19. 06:37
 4/23 anonim ***** válasza:
92%
Sehogy. Neked az a dolgod, hogy iskolába járj.
2016. dec. 19. 06:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
56%
Akkor mi francért anyukádtól akarod az igazolást. Menj orvoshoz, és reménykedj, hoyg jó fej lesz. Ha nem akkor nem.
2016. dec. 19. 06:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
92%
Sehogy. Neked az a dolgod, hogy iskolába járj.
2016. dec. 19. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
94%
Na ezért ilyenek a mai fiatalok,mert 13évesen se képes már benn ülni három napot,mikor semmit nem csinálnak...
2016. dec. 19. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim válasza:
96%

Raersz nem?

Otthon se csinálnál semmit csak döglenél egész nap, menj iskolába

2016. dec. 19. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 A kérdező kommentje:
6. Nehogy azt hidd hogy nem csinálunk semmit! A mi sulink olyan hogy még június 14. én tanulunk, csak június 15 nem de azért akkor is szoktak szivatni hirtelen felelettekel. Minden szünet előtti utolsó napon nem tanulunk. Kivéve ha gondol egyet a tanár. A mi sulink ilyen SZ*R!
2016. dec. 19. 06:50
 10/23 anonim ***** válasza:
96%

Anyukád használta el a 3 napot? Nem te?

Most komolyan, hogy képzeled ezt a gyakorlatban? Munka helyett menjen el a rendelőbe, és kérje meg a dokit, adjon neked igazolást, mert neked nincs kedved suliba menni?

Én rugalmas és jófej anyuci vagyok, de ezt nem tenném meg! (Mondjuk az én lányom olyan, hogy ha kicsit meg van fázva, és nem tud kijönni belőle, doki után megy suliba, mert nem akar lemaradni, mivel elég nehéz utólag bepótolni.)

Lógni akarsz? Akkor ehhez ne anyukádat ugráltasd! Menj el a dokihoz, intézd magad!

2016. dec. 19. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!