Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Iskolák » Miért csúfolják a 10 éves...

Miért csúfolják a 10 éves kisfiamat az iskolában azért, mert ő legóval szeret játszani?

Figyelt kérdés
A legtöbb gyerek már okostelefonnal, tablettel játszik, de az én gyerekem nem szereti ezeket a dolgokat, nem is vettem neki és nem is áll szándékomban.

2016. dec. 22. 18:32
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
89%
A gyerekek ilyenek. Barmivel kepesek csufolni a masikat. Nem igazan kell vele foglalkozni, ha a te gyerekednek ez nem okoz nagyobb gondot.
2016. dec. 22. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
68%
A mai gyerekeknek sajnos a normális a furcsa. A szülők elrontották őket, hogy már akár egy évesen is tabletet nyomnak a gyerek kezébe, hiszen addig se kell vele foglalkozni.
2016. dec. 22. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
87%

Elég szégyen, hogy a többi gyyerek ilyen. Nem kell velük foglalkozni. Amúgy mindenen tudnak csúfolódni, arra kell megtanìtani, hogy miként kezelje ezt a helyzetet. Csak azt lehet csúfolni aki a lelkére veszi és hagyja magàt.

Ha làtjàk, hogy le se sz.rja őket, kis idő utàn befejezik. Addig van értelme csúfolódni amìg van reakció.

2016. dec. 22. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 A kérdező kommentje:
Sajnos megviseli ez a kisfiamat, de megbeszéltük itthon, hogy addig jó, amíg ő TUD játszani. Egyébként imád a kertben "bogarászni", órákig el tud játszani egy fadarabbal is. Én örülök, hogy ilyen:)
2016. dec. 22. 18:41
 5/24 anonim ***** válasza:
77%
Kérdésedben a válasz. Mert más, mint ők.
2016. dec. 22. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
87%

Tudom, hogy nem fogok érdemi választ adni, de ez engem nagyon meglepett és elszomorított!

17 leszek, tehát nem vagyok öregnek mondható, de amikor én voltam alsós, még egyáltalán nem volt ciki, ha valaki legózott, sokszor játszottunk vele az osztályban is. Ezenkívül csomót társasoztunk, gyurmáztunk stb. Telefonja csak a tehetősebbeknek volt, èn is kaptam, de eszünkbe nem jutott egyfolytában azon lógni, a tablet, laptop meg kínai volt szinte mindenkinek. Hihetetlen, hogy néhány röpke év alatt ekkorát fordult a világ:( azt sem értem, hogy egy épphogy írni-olvasni tudó kisgyerek kezébe minek adnak ilyen komoly és drága dolgokat? Na meg a szülők vajon kellőképpen felhívják a figyelmüket pl.az internet veszélyeire?

2016. dec. 22. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
92%
A legnyuszibb gyerekbe mindig belekötnek, okot pedig bárkinél találnak. Engem a szemüvegem, a másik osztály nyuszikáját a túlsúlya miatt. Fiaddal se az a baj, hogy legózik tablet helyett, hanem hogy nem mer kiállni és visszaszólni.
2016. dec. 22. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim válasza:
91%

A kisfiad nagyon jó példa lehetne mindenki számára!

Nem kell neki okostelefon, ilyen korban nem is avval kell szaladgálnia a gyerekeknek.

2016. dec. 22. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
91%
Még 16+ éveseknek is gyártanak legót. A hiba nem a kisfiadban van.
2016. dec. 22. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
87%
mindenkit csúfolnak aki kicsit más... főleg ha fel is meri vállalni.
2016. dec. 22. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!