Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Iskolák » Miért lett magántanuló a...

Miért lett magántanuló a gyermeked?

Figyelt kérdés
Hogyan él közösségi életet? Vannak barátai?
2018. szept. 19. 15:40
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Nővérem fia magántanuló. Két éve Ewing sarcomát diagnosztizáltak nála, a kemo és egyéb kezelések műtétek mellett nem tudott volna bejárni.

Közösségi élete a neten keresztül van, meg egy barátja van akivel ha aktuális szoktak találkozni.

2018. szept. 19. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
95%
Én betegség miatt (leukémia) voltam magántanuló sajnos több mint 11 évig. Sajnos barátaim nincsennek (nem tudtam hol barátkozni) soha nem tudtam milyen egy összetartó (osztály)közösség tagjának lenni. Kimaradtam a farsang, szüreti mulatság, haloween, karácsonyi ajándékozás meg minden ilyen ünnepből. Az én esetemben nem volt más választás de nem ajánlanám senkinek hogy legyen magántanuló ha nem muszáj
2018. szept. 19. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
96%

Jajj de sajnálom :( ugye rendben vagytok mostmar?

Egy barátom lábtörés miatt lett magántanuló.

2018. szept. 19. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Gyermekem osztálytársa versenysport miatt lett magántanuló, de csak félig, nagyobb dolgozatokra be fog járni.
2018. szept. 19. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
28%
Jövőre kezdjük a magántanulósàgot a kisfiammal. Szeretnèk a mindenneapjainak rèsze lenni, szeretném, ha sok időt tölthetne a szabadban, hatèkonyan tanulhatna, foglalkozhatna azokkal a dolgokkal, amik igazàn èrdeklik. Szeretém, ha megvàlogathatná kivel tölti az idejèt, nem lenne kiszolgàltatva dilettáns tanàroknak, agresszív tanulóknak. Szeretnèm, ha a sajàt igénye szerint alhatna. Hètvègèn bàrmikor jàtszhat màs gyerekekkel, hètközben kicsit bonyolultabb megszervezni, minket köt a buszmenetrend, ès a baràtai ovi-suli idejèt is figyelembe kell vennünk. Szeretném majd különóràkra vinni, meg tàborba menni vele együtt. Elèg sok magàntanuló van a környèkünkön, hosszabb tàvon lehet, hogy beszàllunk egy tanulócsoportba vagy szervezünk egyet.
2018. szept. 19. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
35%
www.facebook.com/magantanulok Itt sok-sok hasznos informàciót talàlsz! Szemèlyes törtènetek, különböző módszerek, közössègek, gondolatébresztő írások.
2018. szept. 19. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 spotlite válasza:
48%
Szerencsenkre meg iskolakezdes elott megtalaltuk ezt a lehetoseget, igy a gyerekeink nem fognak iskolaba jarni egyaltalan, vagyis senki nem fogja elvenni a kedvuket a tanulastol. Szeretnem megtartani bennuk a lelkesedestt es erdeklodest, ami az iskolaban altalaban kiveszik a gyerekekbol. Ebben a korosztalyban mar nagyon sok "nemiskolas" van, igy sok baratunk is van. Majdnem minden nap van programunk egyutt, talalkozunk itt-ott, egyelore meg foleg csak jatszoterezunk, meg neha kiallitasokra, szinhazba, stb. Kesobb nagyobb szerepet kapnak majd azok a programok, amik vagy felkelthetik az erdeklodesuket valamilyen tema irant, vagy epp az erdeklodesuket kovetve keressuk meg a programokat, tanfolyamokat, tanarokat, kozossegeket. Nagyon sojszinu kozossegi eletet elunk, a fiam igen nyitott es kozvetlen szemelyiseg lett 6 eves korara, konnyen kapcsolodik gyerekekkel felnottekkel egyarant, hiszen mindenfele korosztallyal talalkozik rendszeresen, es a felnott nem a szigoru tanart jelenti szamara, hanem ugyanolyan baratot, mint a kortarsai.
2018. szept. 20. 06:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!