Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Mikor várható fiúknál az első...

Mikor várható fiúknál az első éjszakai magömlés?

Figyelt kérdés
Mivel lehet védekezni vagy esetleg plusz lepedőt letenni? Van esetleg valakinek pozitiv tapasztalata erről? Lehet hogy buta kérdés de esetleg éjszakára betenni valamit a pizsialsóba?

2020. márc. 1. 12:22
1 2
 11/18 A kérdező kommentje:
#10 na jó de ez mégse lehet szülői opció hogy ugyan kisfiam csináld már meg magadnak hogy ne kelljen komplett ágynemüt cserélni!
2020. márc. 1. 18:53
 12/18 anonim ***** válasza:
95%
Nem is,de ezt szerintem nem kell mondani, de ha már kicsapja egyszer akkor nem fogja abbahagyni,ha van rá ideje akkor kicsapja minden nap :D
2020. márc. 1. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
96%
Lehet megtörténik egy pár alkalommal utána rájön magától hogy jobb masztur bálni mint hagyni metörténjen a dolog ismét :D 28/F
2020. márc. 1. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
91%
Ja mert az opció, hogy tessék kisfiam, tedd màr be ezt a tennaladyt a gatyádba, nehogy összekend az ágyneműt.. atyaég, az első szexnél is az ágy szélén fogsz ülni? Ez az ő magánügye, ha úgy érzed világosítsd fel, de ne legyél már ilyen mindenbe beleokoskodó, mitugrász szülő.
2020. márc. 1. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
95%
Ja, szerintem ez neki így is kellemetlen
2020. márc. 2. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
93%
Ne foglalkozz egyenlőre ezzel a dologgal
2020. márc. 2. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
85%

szerintem hagyd rá, úgyse olyan sűrűn lesz, én kettőre emlékszek összvissz, meg haverjaim is mondták, h nemigen volt nekik.

Ha felvilágosítottad, akkor tudni fogja, h várható ez és nem éri meglepetés.

Úgyis titkolni fogja, nem pedig dicsekedni vele.

2020. márc. 27. 04:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
87%
Nem lehet megmondani. Nekem pl. sosem volt.
2020. márc. 29. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!