Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Hogyan reagálnátok arra, ha a...

Hogyan reagálnátok arra, ha a férjetek gyermeke kipaterolna titeket a hálóból?

Figyelt kérdés
Heti 1-2 alkalommal alszik nálunk a férjem előző házasságából született 12 éves gyermeke. Ilyenkor hárman alszunk együtt, mert a saját szobájában nem hajlandó egyedül (otthon sem). Most kiderült, hogy az a vágya, hogy inkább csak apával aludjon egy ágyban (valamint egy szobában), mert hiányzik neki. Az oké is, és soha nem is korlátoztam őket a közös dolgokban, szívesen kivettem magam az olyan jellegű programokból amiatt, hogy ketten lehessenek. De valamiért ez nekem nagyon rosszul esik és röhejesnek is tartom, hogy 1. ennyi idősen vele kell aludni egy ágyban, 2. engem szívesen ilyenkor kitenne inkább a szobából. Azóta még nem aludt itt, és ha mondanánk neki, hogy a saját szobájában kell aludni inkább el se jönne hozzánk.
2021. jan. 14. 19:43
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
90%
Hát azért 12 évesen illene már nem anyucival meg apucival egy ágyban aludni.. ha ez nem valami kamu kérdés, akkor az elég szomorú.
2021. jan. 14. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
92%
Na nem, ezt a saját gyerekeimnek se hagytam soha. Ez itt az én ágyam, az meg a tiéd. Jóccakát. Ebben persze a férjednek partnernek kell lennie. Szerintem ha nem hagyjátok magatokat, előbb utóbb megunja, és átmegy így is.
2021. jan. 14. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
85%

"hogyha a saját szobájában kell aludni inkább el se jönne hozzánk"

Akkor nem jön és kész. Beteges dolognak nem kell engedni. És a következő mi lenne? téged sütnek meg vacsorára?

2021. jan. 14. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
93%
Következetesnek kell lenni, az a te helyed. Ha a férjed menni akar a gyerekszobába szíve joga, de téged kitúrni azért pofátlanság ilyet meg a saját gyerekemnek sem engednék, csak különleges esetben aludhat mellettünk is, hogy ne legyen belőle rendszer pl. Amikor beteg de a helyemen akkor sem.
2021. jan. 14. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim válasza:
14%
Hihetetlen milyen emberek vannak itt fenn. Mi az hogy nincsen helye a szülő mellett? Miért ne volna? És aztán majd megy a panaszkodás, hogy jajj hogy el van tőlem távolodva a kamasz gyerekem, nem is ismerem. Amúgy: a gyerek fontosabb mint az akivel henteregsz, ennyit erről.
2021. jan. 14. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
84%

Egy kamasz gyerek mi a francot keres a szülői ágyban? Normális vagy, 5-ös?

Pofádból meg vegyél vissza. Ki vagy te, hogy olyanokat mondj a kérdezőre, hogy csak “henteregnek” vele? Ki a rosseb vagy te? És mégis honnan tudod, hogy a kérdező nem pl 10 éve a férfi élete párja, te meg ismeretlenül úgy fröcsögsz róla, mint egy qrváról?


Kérdező, ne vicceljünk, nem egy szaros 12 éves fogja megmondani, ki hol aludjon. Vagy alszik a saját szobájában vagy nem jön át, ha így nem akar. De olyan nincs, hogy ő kezd el feltételeket szabni meg pláne kitúrni téged az ágyból.

2021. jan. 14. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
96%
Ez 12 évesen sehogy sem normális. Még ha totyogó lenne, akkor azt mondom, hogy érthető, nade ő már szinte tini. Valószínűleg megviselte a válás a gyereket, és közelebb érzi magát így az apjához, hiszen hiányzik neki. De azért ezt mégse kéne engedni. Meg kell ezt beszélni az apával, és következetesnek lenni, mert ez így senkinek se jó.
2021. jan. 14. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
94%
#5, helye van, de nem a hitvesi ágyban
2021. jan. 14. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim válasza:
7%
Szerintem is fontosabb a gyerek akármilyen "életem párjánál". Az ötös igazat mondott.
2021. jan. 14. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
77%
az #5 és a #9 beteg, aberrált. Ez nem a gyerek "fontosságáról" szól.
2021. jan. 14. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!