Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Mit tegyek?Lehet hogy bántalma...

Mit tegyek?Lehet hogy bántalmazzák a lányom,de nem vagyok benne biztos.

Figyelt kérdés
A lányom most 5.-es,az osztályában,ahová jár a fiúk verik a lányokat.Amikor úgy van kedvük,beléjük bokszolnak,a hajuknál fogva rángatják őket,beléjük rúgnak.Nekem csak arról beszél,hogy másokat,hogy őt nem,de azokkal van,akiket vernek,szóval arra következtettem,hogy őt is bántják,csak fél elmondani,esetleg megfenyegették,vagy ilyesmi.Tanároknak nem szolnak,vagy ha igen,akkor meg nem érdekli a tanárt.Arról nem is akar hallani,hogy elmegy másik iskolába,vagy osztályba,mert igazából szeret abban az osztályban lenni,boldog,de félek,hogy bántalmazzák.Én nem merek felszólalni,mert mi van,ha őt tényleg békén hagyják.Az összes többi osztályban nagy a béke,együtt játszanak a fiúk és a lányok.

2021. febr. 6. 09:12
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
89%

Ilyen hülyeséget meg soha nem hallottam.

A tanárokat nem érdeklik az ilyenek? 🤔😳

De ha van is ilyen, akkor is meg kell győzködni arról, hogy mi a helyzet ott.

Nem pedig a 11 éves gyerekem szavára hagyatkozni.

Frankón nem is értem az ilyet. 🤷‍♂️

Felnőtt vagy, szülő, és gondot okoz az ilyesmi?

Amúgy már a kategória választást sem értem.

De mindegy is...

Járj utána, hogy mi történik, ha ez valóban igaz!

F

2021. febr. 6. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim válasza:
94%
Szülőkkel nem tudsz beszélni? Én biztos felszólalnék ott. Nem kell a gyerekeknek tudnk, hogy te szólaltál fel, de a szülők tudjanak róla, hogy mi folyik ott. Ha sok gyereket érint és már a többi szülő is tud róla a tanár sem teheti meg, hogy félválról veszi. Valószínű, hogy lesz a szülők között legalább egy olyan erős természetű, aki nem hagyja annyiban a dolgot. Valószínűleg ezután a tanár sem vehetné félválról az egészet. Ha van face csoport akár ott is kiírhatod, így lehalább az olyan szülők is tudni fogják, akik nem járnak szülőire. Én legalábbis ha tudnám, jogy a fiam ilyet tesz annak biztos lennének következményei.
2021. febr. 6. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim válasza:
93%

Szerintem akkor beszélj más szülőkkel is akikről tudod, hogy az ő lányukat bántalmazzák. És ha kiderül hogy tényleg sokan vagytok így akkor össze kell fogni a többi szülővel, bemenni az igazgatóhoz, behívatni azokat a szülőket akiknek a gyereke bántalmazza a lányokat és az igazgató el beszélget szépen a szülőkkel, hogy vagy leállítják a gyerekeiket vagy szépen kereshetnek másik iskolát. Ennyi.

Kivéve ha a szülő a 200kg-os Lakatos Aurélió mert akkor az igazgató inkább elnéz a másik irányba....

2021. febr. 6. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
61%
Ez a space nélküli kamugyáros, hagyjátok.
2021. febr. 6. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
86%
Szülői értekezletet kell összehívni, akár most online. Nálunk is voltak problémás gyerekek (verekedősek, rongálósok vagy akiket bántottak ezért-azért), közösen meg lehetett beszélni, ilyenkor mindenki elmondta azt, ő mit hallott a gyerekétől (akkor is, ha az nem volt érintett), vagy ha eddig nem tudott róla, akkor is mondhatott véleményt, a tanár meg ígért rá valami megoldást.
2021. febr. 6. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
83%
Ha mas gyereket verik, az rendben van? Minimum megkeresnem a tanart, ha ot nem erdekli, az igazgatot hogy ez folyik az iskolajaban, tegyenek ellene. Gondolom ennyit meger neked a lanyod lelki vilaga. Lehet h ma meg nem verik, de mi van ha hetfon mar igen? Ez nincs rendben, akarkit rugdosnak a foldon azok a szerencsetlenek.
2021. febr. 6. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
80%
#4, még tovább gondolva, ez a gyerekbántalmazásra izgulós. Mindig olyan kérdéseket ír ki ahol gyerekek bántalmazzák egymást. Mindig brutálisan, és mindig részletezi. Az is elárulja hogy nincs gyereke, hogy amikor szülő a kamukérdésében, akkor se zaklatott, hanem ilyen sztorizgatós stílusban írja.
2021. febr. 6. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
0%

Persze, persze, a space-t még mindig nem találtad meg?


De egyre hajmeresztőbb hülyeségeket írkálsz ide, neked ennyire nincs életed?

2021. febr. 12. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
38%

Akár tetszik, akár nem, nálunk is ötödikben úgy udvaroltak a fiúk, hogy húzták a hajukat, ütötték a lányokat. Pedig Elit általános sulinak számított, elit osztály volt egy jó városban (Érd).

Engem mint fiút is szétvertek minden nap. A tanárokat nem érdekelte, az igazgatót sem nagyon.

2021. febr. 12. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Mondjuk nekem van olyan tanárom akinek szóltunk és azt mondta csak akkor szóljunk ha nagyobb a baj

Ha vér folyik? Vagy mi?


Szerintem előfordulhat higy bántalmazzák de akkor az igazgatónak szólj!

2021. márc. 3. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!