Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Engednétek a 16 éves lányotok...

Engednétek a 16 éves lányotok 27 éves férfivel találkozni?

Figyelt kérdés

A ferjemmel köztünk is 11 év van, de en 24 éves voltam mikor megismertem,es nem tini..

Egyébként tisztelettudó férfi, de nem ismerem eléggé.. Plusz ami rettentően kiborított, hogy van egy kislánya.. Kérdezem en, mit akarhat a lányomtól? Nem gondolnám pedofilnak, de mégis fenntartásokkal kezelem ezt.. Nem igazán tudom mit tegyek.. Ha meg nem engedem, úgyis megoldja csak titokban nem?



2021. márc. 16. 23:06
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
88%
Úgysem fog sokáig tartani, ritka hogy egy ilyen kapcsolat akár házasságig is elmenjen, főleg hogy a pasinak gyereke is van, akivel REMÉLHETŐLEG többet fog foglalkozni, mint a lányoddal. És ha így lesz, akkor a lányod hamar megfogja unni.
2021. márc. 16. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
84%
Ne.Mit akarhat valaki egy ennyivel fiatalabb lánytól,a testén kívűl,én ezt kérdést tenném fell magamnak
2021. márc. 16. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
75%
fel magamnak.
2021. márc. 16. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
51%
Nem hagynám, ez elég pedofil dolog. Egy 27 éves férfinak nagyjából a saját korosztályából kéne keresnie. Amikor 27 voltam, még az 5 évvel fiatalabb nőkkel is kihívás volt az udvarlás, mert sokkal éretlenebbek voltak, mint én, egyszerűen nem voltunk azonos szinten az élet semmilyen terén. Egy 16 éves lánnyal, akármennyire is érett gondolkodású lett volna, elképzelhetetlen lett volna egy komoly párkapcsolat.
2021. márc. 16. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
49%
Mi hasonló korban szerettünk egymásba, szintén 11 év van köztünk. Köszönjük, remekül megvagyunk, 24 éve boldog házasságban élünk. 😊 Nem szólnék bele, ha a lányaink is hasonló korú társat választanak majd.
2021. márc. 16. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
79%

Na akkor én le

leszek pontozva 😀


17 voltam, amikor összejöttem a nálam 12 évvel idôsebb pasival. Ennek 16 éve, évek óta boldog házasok vagyunk, van 2 gyerekünk 🤷🏼‍♀️

Mondjuk neki nem

volt korábbi kapcsolatából gyereke.



Szóval te ismered a lányod (remélhetôleg), ha megbízol benne és a pasas is szimpatikus, adj nekik egy esélyt.

Mást úgysem nagyon tudsz csinálni 🙂

2021. márc. 16. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
75%

A pedofil a serdülés előtti lányokra bukik, ne beszéljünk már butaságokat. Arra aki még szőrtelen, nem nő a melle stb..

A mai 16 évesek nagytöbbsége nem hogy gyereknek néz ki, hanem 30 éves nőnek.

Semmiféle pedofília nincs itt.

Nekem 16 évesen voltak 25-35 éves pasijaim, csak azok voltak, többnyire testi kapcsolatra igen,és?

Nem is muszáj férjhez menni egyből

25 évesen házasodtam.

2021. márc. 16. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
62%
csak a teste kell neki
2021. márc. 16. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
64%

Úgyse tudod lebeszélni, tiltani se.

Hiteltelen is lenne a szádból. Tudod...bagoly mondja verébnek...

2021. márc. 16. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
61%
4. mi az, hogy "elég pedofil dolog", te ennyire buta vagy? nézz már utána a pedofília fogalmának, ennyi idősen tudnod kellene, hogy az a serdülőkor előtti lányokra vonatkozik.
2021. márc. 17. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!