Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Engednéd, hogy a 12 éves...

Engednéd, hogy a 12 éves lányod fiúzzon?

Figyelt kérdés
2021. máj. 4. 20:34
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
63%
El is várnám. Mire 13 lesz már nagymama akarok lenni
2021. máj. 4. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
86%

Itt ezen az oldalon amúgy senkinek nem volt olyan szerelme, akivel nem mentek el semeddig a szexben, csak kézen fogva sétáltak, max csókolóztak? Mindenki rögtön egyből a szexszel kezdte, aki ezen az oldalon van?


Nekem is volt több fiúm 11-12 évesen, mégis 16 évesen vesztettem el,és nem lettem tinédzser anyuka.

2021. máj. 4. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
40%
Nem engedném. 16 éves kortól esetén.
2021. máj. 4. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
47%
2es nem volt, viszont volt két osztálytársam aki 14 évesen szült, nem első pasitól.
2021. máj. 4. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
80%

Nem hiszem, hogy engedélyt kérne, és azt sem, hogy 12 évesen a fiúzás mindenképpen a szexről szól. Biztos van olyan is, de itt most hatodik-hetedik osztályosokról beszélünk, ennyi idősen kézen fogva szoktak elmenni fagyizni. Azt pedig még jó, hogy engedném, ezek aranyos dolgok.

Hogy ennél tovább mennek-e, nem az én engedélyemtől fog függeni, de nagyon remélem, hogy sikerült úgy nevelnem, hogy általános iskolás korában ne akarjon szexelni.

2021. máj. 4. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim válasza:
83%
Szerintem az még belefér hogyha találkozgatnak stb de nem hinném hogy intimtásig fajula egy dolog ha normélisan felvilágosítottad/tottátok .
2021. máj. 4. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
84%

Ja. Az meg a másik: majd a szülőtől fog engedélyt kérni? Mert nem hiszem.


Az meg, hogy valaki 14 èvesen felelőtlen volt, nem jelenti automatikusan azt, hogy mindenki felelőtlen.

2021. máj. 4. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
41%
Remélem ez fel sem fog merülni, 12 éves kicsi ehhez és egyáltalán hogyan találkoznának, nekem ovis gyerekem van, de amennyire emlékszem 12 évesen volt délelőtt suli, délután esetleg szakkör, sport, zene, de mindig hazamentem utána, nem mászkáltam semerre, többi időt tanulással töltöttem.
2021. máj. 4. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
76%

Azért tudni kéne, mit értesz fiúzás alatt.

Ha csak annyit, hogy hazakíséri egy osztálytársa iskola után és megfogja a kezét, meg puszit ad neki, akkor miért ne?

2021. máj. 4. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
51%

"senkinek nem volt olyan szerelme, akivel nem mentek el semeddig a szexben,"

Nem. Így is majdnem 18 voltam mire elvesztettem.

Egyébként remélem, hogy eszébe se jut 12 évesen.

2021. máj. 5. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!