Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Mit tegyek, ha a fiam nagyon...

Mit tegyek, ha a fiam nagyon vékony? Már-már sovány.

Figyelt kérdés
10 éves és rettentő vékony, pedig eszik. A tanárja is megemlítette, hogy rettentő sovány.
2021. jún. 19. 16:40
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
51%
Dokihoz vidd el nézzetek egy vérképet ha semmi probléma nincs akkor egy kis sport kell neki. Az sem egészséges ha valaki túl vékony szóval jobb ezt nem ráhagyni.
2021. jún. 22. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
81%
Glutént nézess, én pl 35 kilósra fogytam a kezeletlen cöli miatt - mert hiába ettem, nulla felszívódás történt a roncsolódás miatt.
2021. jún. 22. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
66%

Huhh, látom jól le van pontozva aki dokit ajánl...

Üzenem annak , aki lepontoz. Tegnap derült ki, hogy a 9 éves kislányomnak azonnal MRI kell, és valószínűleg el kell távolítani a mellékpajzsmirigyének egy részét.

És miért? Mert 4 evig a dokik szerint, csak ilyen a testalkata, nincs baj. Közben a glutén okozta autoimmun felzabálta a testét.

Lehet lepontozni...

2021. jún. 23. 05:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:

Én leszögezném, hogy nem értek hozzá,de lehet, hogy evolúciósan így alakult ki, hogy gyors az anyagcseréje, mert így volt a természet szerint hasznos.


Én hallottam már olyat, hogy van egy csaj, mindenki beszólogatott neki, hogy mennyire vékony , pedig volt egy ilyen időszaka, amikor próbált minél többet enni, hogy menjen már rá föl pár pluszkiló, de nem járt sikerrel, pedig sokat melózott rajta.


A másik meg, pl lehet olyan,hogy valaki ilyen nyúlánk, meg hogy pl hirtelen nő, és akkor hosszúra megnyúlik; vagy én azt nem tudom, hogy mennyire hirtelen, de általánosban volt egy osztálytársam, kis alacsony, kis zömök "kisgömböc" volt; olyan kis alacsony, és dundika kiscsávó; és középsulis korunkban is egyszer összefutottam vele, akkor meg tökre ilyen magas lett , és vékony.


De tehát én nem értek ezekhez a dolgokhoz.

2021. júl. 8. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
*szóval, hogyha amúgy rendben van a gyerek, eszik rendesen, amúgy egészséges, élettelteli, életerős, akkor akár lehetségesnek tartom, hogy ilyen alkat; de tehát én nem értek hozzá; de tehát, ha amúgy jól van, meg kicsattan az egészségtől, meg ilyenek, és tényleg tök jól van, kiegyensúlyozott is, de mondjuk az nem feltétlenül tartozik ide hozzá, de tehát ha szemlátomást tök jól van, akkor érted, lehet simán ilyen alkat. De ne aggódj, nem marad így, majd még változik, gondolom szélesebb lesz a válla; de nem feltétlenül kell a dolog mögött betegséget sejteni; lehet, ő evolúciósan ezt örökölte, ilyen fajta, ilyenre fejlődött, mert a természetben valamelyik ágról az őseinek ez volt előnyös. Lehet,hogy pl ettől tudtak olyan gyorsan elfutni a vadak elől, vagy gyorsan felugrani egy fára; vagy esetleg ők kergettek egy prédaállatot, amit meg lehetett enni; mert vadászniuk kellett; és lehet, hogy pl ahhoz ez a gyorsan futó alkat is pl az ő számukra előnyös volt. Vagy pl nemtom, ha könnyű, és akkor több halat tudtak pakolni a csónakba; meg ilyesmi.
2021. júl. 8. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
*Mert egyébkétn meg , ha tök jól van, akkor ne szólongass oda neki, hanem fogadd el, hogy ő ilyen, tehát, ha biztos, hogy eszik rendesen, akkor ne kritizáld; mert akkor neki lehet simán, hogy ilyen genetika adatott.
2021. júl. 8. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!