Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Mit kellene tennünk?

Mit kellene tennünk?

Figyelt kérdés

Nos van két legjobb barátnőm,de most a nyáriszünetbe kicsit eltávolodtunk egymástól. Kettönknek kicsit magányra volt szükségünk,mert eléggé kikészültünk már sulivégére, és inkább csak pihentünk, de a másik barátnőm szerzett magának egy "baráti" közösséget... 14éves a lány és 16-17 éves fiúkkal barátkozik.. iszik,cigizik, ottalvós házibulikba járkál ... Nemtudjuk hogy mit tegyünk :S Nagyon sokszor bezséltünk már vele erről ..nagyon aggódunk érte.. az anyja nem tudom hogy tudja-e, mert nem csinál semmit! Szerintem biztos tudja, mert azért észrelehet venni hogy piától meg a cigitől bűzlik amikor hazamegy...de szerintem sokszor haza se megy :S

Most barátnőmmel arra gondoltunk hogy szervezünk egy meglepetés szülinapi bulit neki hogy lássa azt hogy szeretjük és hogy ránk számíthat... szerintetek jó ötlet? Meg szeretném ha írnátok pár tanácsot, hogy még mit tegyünk :S Nagyon aggódunk =(


2010. aug. 26. 23:05
 1/5 anonim ***** válasza:
beszéljétek vele ezt meg mindenképpen, szóljatok az anyjának h aggódtok érte, vagy valaki másnak aki törődik vele! mást én sem nagyon tudok tanácsolni, csak azt hogy mindenképppen szóljatok még egy felnőttnek, ha ennyire rossz a lány helyzete (buli,pia,cigi)
2010. aug. 26. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

az alitolagos "ottalvosbulikon" senki se alszik :D

ha csinaltok bulit akkr valami jobbat ne hgy kislanyosnak tunjon pl tarsasjatek meg ienek :D:D

szerintem hivjatok ki valami normalisabb helyre pl pizeria ha vn a varos/falutokba ... mi haverokkal normalisabb kocsmaba megyunk (vendeglo vn kiirva DE ... ).


15/F

2010. aug. 27. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
15/f melyik megyébe laksz? Lehet hogy ismerlek.
2010. aug. 27. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

nemhinnem ... tótorszagba lakok


15/F

2010. aug. 27. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Haha! Vicces vagy! Szabolcsi vagy és Ibrányban laksz eltaláltam? :P
2010. aug. 28. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!