Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » 14 éves gyerek szokott még...

14 éves gyerek szokott még nyaralni menni a családdal? Kinél, hogy volt,hány éves koráig ment a gyereked családi nyaralásra?

Figyelt kérdés

2021. aug. 23. 23:03
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
70%

14 évesen?!


Múlt héten jöttünk haza. Anya, nevelőapám, a 3 tesóm (11, 13, 18 évesek) én (28) és a 2 éves fiam.

Minden évben együtt megyünk, annak ellenére, hogy 5 éve elköltöztem.

Belföld mindig, 1 hét, utolsó 2 napra jön le a férjem, és a nagyobbik öcsém (18) barátnője.


Tavaly hagytam ki egyedül, akkor kicsi volt a fiam hozzá.

2021. aug. 24. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
81%

Én még egyetemista koromban is mentem szüleimmel nyaralni, mindig kitaláltak valami külföldi utat, ahova autóval mentek. Én nagyon szerettem ezeket, kár hogy már nem mennek, lehet még most is csatlakoznék hozzájuk.

Tesóm ellenben pont 14 éves volt, mikor azt mondta, hogy ő abban az évben nem jönne. Autóval mentünk Montenegroba. Mondta, hogy nem hiányzik neki az a hosszú autóút, nem szereti a meleget, se a tengerpartot. Volt már benne része, inkább otthon maradna. Szüleimnek nem volt ezzel problémája. Mi elmentünk, ő otthon maradt, mama járt át hozzá minden nap egy kis időre, hogy minden rendben van-e, illetve vitt neki ebédet. Nem volt semmi baj. Azt mondta, nagyon jó volt otthon egyedül abban az 1 hétben. Utána amúgy már jött velünk, mert szüleim úgy választottak úticélt, hogy mindenkinek megfeleljen. Azt hiszem egyetista volt már ő is, amikor még eljött.

Szerintem nincs ebben semmi ördögtől való. Ha nincs kedve, nem kell jönnie. Gyerekeimnek is lesz majd választása.

2021. aug. 24. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
77%

Életemben talán háromszor voltam nyaralni a szüleimmel. Igen, mi voltunk az a család, akinek nem telt rá, szóval mentem volna én is meg a testvéreim is később is, többször is.

Nem voltunk az a tipikus nagycsalád, csak három gyerek, de az országnak egy olyan pontján éltünk, ahol alig van/volt munka. Diákmunkát is csak úgy tudtunk vállalni, hogy a Balatonnál vendéglátásban, ahol adtak szállást is, de ugye ehhez is nagy szerencse kellett.

2021. aug. 24. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
78%
A lányom 25 éves és szoktunk együtt is és külön is nyaralni. Ő így szereti és én is.
2021. aug. 24. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
78%
én 15-16 évesen még igen, utána már nem igazán
2021. aug. 24. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
83%
Én is 16 voltam az utolsónál, előtte kellett, de én nem szerettem a tesómmal és anyámmal egy légtérben lenni. Ahol a szülőknek jó a kapcsolata a gyerekkel, ott szeretnek együtt menni, pláne ha a szülők fizetik, akkor 18 felett is:) 17 évesen akkor se mentem volna, ha thaiföldre vagy balira vagy amerikába akartak volna vinni.
2021. aug. 24. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 Csakegysajt95 ***** válasza:
90%
Szerintem ez abszolút nem életkor függő. Én lassan 26 leszek és idén is szülőkkel nyaralok. Mivel nincs nagy baráti társaságom, aki meg van az meg egyelőre nincs túl jó anyagi helyzetben így egyelőre ez van. Párom szintén nincs.. az élményeket meg nem akarom kihagyni. De emlékszem gyerekkoromban nem egyszer velünk jött nagymamám is. Pedig anyám akkor már bőven elmúlt 30 később 40 is. Szóval azért mondom hogy ez nem arról szól hány éves vagy, hanem hogy mennyire tudjátok összeegyeztetni akár később is a közös programokat.vagy hogy akarjátok e stb
2021. aug. 25. 05:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
33%
Utolsó azért ment veletek, mert gyerekekkel nehéz nyaralni, néha akartak kettesben is lenni! Te meg azért mész, hogy ingyen szórakozhass és társaságot nyújtsanak..
2021. aug. 25. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
Sosem élvezem a nyaralásokat, őszintén a “barátokkal” sem. Egyedül a legpihentetőbb számomra. Persze ez elég szokatlan, tudom. Utoljára 19 évesen voltam anyámmal külföldön pár napra, de az elmúlt 3-4 évben már egyáltalán nem megyünk együtt, rossz a kapcsolatunk, nem nagyon tudunk miről beszélgetni, úgyhogy jobb ez így mindenkinek.
2021. aug. 25. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
19 vagyok, valoszinuleg iden mentem veluk utoljara, de eddig evente ketszer nem is volt kerdes hogy veluk megyek.
2021. aug. 25. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!