Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Az Iron channel ügyben azóta...

Az Iron channel ügyben azóta sincs semmi fejlemény? Megússza a büntetést a youtuber?

Figyelt kérdés
2021. dec. 27. 09:23
 1/7 anonim válasza:
31%
Nem tudom
2021. dec. 27. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
71%
Mivel nincs ügy, így büntetés sincs.
2021. dec. 27. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
A Készenléti Rendőrségnél, Nemzeti Nyomozó Irodában folyik az eljárás és nyomozás. Sajnos ez nem 1 pillanat. Szóval azért még nem kell aggódni.
2022. jan. 2. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
70%
Azért én a kislány szüleivel is elbeszélgetnék, szerintem mind a ketten hibásak voltak..
2022. jan. 2. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Nincs
2022. febr. 21. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:

#4

Egy 11 éves kislány mi a f.szomban hibás? Egy gyerekről beszélünk, aki befolyásolható. Az ilyen Iron féle netcelebek kb. isteni szinten vannak az ilyen gyerekeknek, a srác meg kihasználta ezt az erejét. 11 évesen nem nagyon tudja az ember még felfogni, hogy mit is tesz meg azért, hogy elnyerje az általa imádott netceleb jóindulatát, figyelmét. Majd később szarabb lesz neki, amikor érettebben visszatekint. Biztosan bánni fogja a dolgot. Szerintem mindannyian csináltunk olyan baromságokat ilyen idősen, amire ma már úgy tekintünk vissza, hogy de ökrök voltunk. De ezt csak érettebb fejjel látjuk, nem 10-11 évesen.

2022. szept. 11. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

11 évesen igazán lehetne annyi esze, hogy nem mutogatja magát a neten vadidegen embereknek.


Igazából nem a gyerek a hibás, hanem a szülei.


#4 es voltam

2022. szept. 12. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!