Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Nagyon rendetlen kamaszból...

Nagyon rendetlen kamaszból lehet rendszerető felnőtt?

Figyelt kérdés

2022. jan. 17. 10:54
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
100%
Igen, lehet.
2022. jan. 17. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
100%

10


Fuuu ne is mondd!


Anyukám ki volt akadva mindig


Nem lehetett bemenni


De én mindig tudtam, hogy a hullámcsat hova esett, honnan kell legközelebb felvenni🤫


Most rendmániás nem vagyok, de szinte bármikor lehet jönni hozzánk..

( egy ovis és egy kisebb gyerekem van, akik azért tesznek a rendetlenségről, viszont a tisztasággal nincs gond sosem)

2022. jan. 17. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
100%
Hát, én nem lettem :D Talán most, 35 évesen már egy kicsit kevésbé vagyok rumlis, most már sok olyat elpakolok magam után, amit korábban simán hagytam szanaszét, mert hát holnap úgyis elő kéne venni megint. Most már azért jobban igénylem is, hogy valamiféle rend legyen körülöttem, de lehet, hogy ami nekem már kielégítő mértékű rend, az másnak még mindig kupi. Pedig igyekszem, tényleg, de hiába rakok rendet, körbenézek, és hopp, máris rumli van megint.
2022. jan. 18. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
Valaki fordítva? Én nagyon rendes kamasz voltam, szerettem szép rendbe rakni a dolgaimat, rendezgetni őket. Jó érzés volt. Most meg csak szétdobálok mindent, aztán ha szökőévente egyszer jön a motiváció, akkor rendet rakok. Pedig lenne időm, egyszerűen csak nem látom értelmét. Amíg nem koszosak a dolgok, addig tök mindegy, hogy rendezettek-e vagy kupi van.
2022. jan. 23. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
Nem törvényszerű, de lehet. Én is rendetlen voltam, a férjem is, most csak a rendben érzem jól magam, a férjem egy kicsit túl is tolja. Ellenben a lányom egyelőre úgy néz ki, hogy maradt az a rumlis, amilyen volt, pedig már a 2. gyerekét várja. Azért még reménykedem, de beleszólni nem akarok, ha ők így érzik jól magukat.
2022. jan. 24. 06:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
Igen, lehet. Rendetlen kölök voltam, felnőttként szeretem a rendet
2022. jan. 24. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 Senior Séf ***** válasza:
100%
Én fordítva vagyok bekötve. Rendszertő kamaszból lettem félig rendetlen felnőtt. Félig, mert a lakótérben igyexem rendet tartani, de a barkácsműhelyemben egymás hegyén-hátán van minden. Különös módon így jobban megtalálom az éppen szükséges szerszámot, mintha sorba raknám a polcra.
2022. jan. 24. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 Sanyi S válasza:
62%
Igen vedd el zsebpénzét egy hétre.
2022. jan. 24. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
Igen, lehet. Példa: a férjem... Irtó rendetlen volt kicsinek és kamasznak is. Most precíz, rendszerető. Éééés a Karma: na, ki borul ki azon, hogy a lánya "szórakozott professzor"? (De tényleg, határtalanul szórakozott, nem tudja, mit hol tett le, az agya viszont eszméletlenül fog). Igen, a férjem.
2022. jan. 26. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 maoriérzések ***** válasza:
46%

8/19 anonim ***** válasza:

7%

Elég amatőrök maguk.Az ÉN kamaszom rendszerező,magától takarít.Még a mi szobainkat is kitakarítatassuk vele így nem kel dolgoznunk!


Azért nyevltan korrepetálásra lehetőleg mást kérjenek fel..

2022. jan. 29. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!