Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Mivel játszanak a 14-18 éves...

Mivel játszanak a 14-18 éves gyerekeitek?

Figyelt kérdés

Milyen játékokkal és min (számítógép, telefon, Xbox, PS) játszanak a 14-18 éves gyerekeitek?


Köszönöm mindenkinek:)



2022. máj. 29. 17:37
 1/5 anonim ***** válasza:
91%

Igaz én 22 vagyok, de jó ajánlás amivel mostanában játszok (vagyis játszanék ha lenne időm):

Subnautica, tengeralatti felfedezős, bázisépítős kalandjáték, nagyon jó atmoszféra és horror faktor, el lehet lenni vele 50-100 órát, nem volt még ilyen játék teljesen egyedi elképzelést és világot mutat be. Van egy folytatása, Subnautica Below Zero.

2022. máj. 29. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
39%
16 éves, nem játszik. A PS-t is eladta tavaly. Inkább a csajok érdeklik.
2022. máj. 29. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
80%

az öcsém még ebben a korban van, stratégiai játékokat játszik nagyrészt (vagy asszem így hívják őket, ilyen civilisations, europe universalis, stellaris, tudjátok mire gondolok), sw battlefront és két assassins creed de fogalmam sincs melyik van meg neki. gépe van. offline gyakorlatilag ugyanez, stratégiai társasjátékok, illetve dndzik. (ja meg terraria-t is játszik és furcsa terraria-másolatokkal, ami máig nem fér a fejembe hogy miért)

én ennyi idősen ac (a tengeri és sose tudom a nevét bocsi), overwatch, meg egy (amúgy nagyon jó sztorijú) modolt minecraft játékot játszottam, mást nem nagyon bírt el a gépem. (az achez kölcsönkaptam az övét ha játszani akartam), offline akkor és azóta is azokat a társasokat szeretem, amikben hazudni kell, a stratégiához én hülye vagyok. (cluedo és notthingam bírája, ha szeretnéd elveszteni az összes bizalmadat bennem) meg inkább ilyen vicces partijátékok, munchkin, sötét nagyúr, egyéb agybajok... :D

2022. máj. 29. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
64%
Subway Surfers
2022. jún. 1. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Zizizabalo válasza:
100%

Clash of Clans osztálytársakkal

18/f

2022. jún. 9. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!