Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Mit tegyek? A 15 éves lányom...

Mit tegyek? A 15 éves lányom a nyáron diszkózni akar!

Figyelt kérdés
Nyár végén tölti a 16-t. Eddig csak házibulikba ment, párszor már volt részeg. Elengedjem buliba? A társaság biztos le fogja inni magát, ezt garantálhatom. A suliban sem teljesít úgy, ahogy kéne

2022. jún. 3. 15:47
1 2 3 4 5
 1/43 anonim ***** válasza:
12%
kamu
2022. jún. 3. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/43 anonim ***** válasza:
82%
Igen, mivel teljesen normális dolog, hogy 15 évesen szórakozni szeretne nyáron.
2022. jún. 3. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/43 anonim ***** válasza:
47%

Én nem engedném.

És megmondanám neki azt is, hogy azért nem, mert a házibulikról is időnként részegen jött haza. Ha ezekről minden alkalommal józanon jött volna haza (ami alatt nem azt értem, hogy egy korty alkoholt sem ivott), akkor viselkedésével megalapozta volna a bizalmamat, hogy elengedjem diszkókba is. Így meg megalapozta a bizalmatlanságomat, tehát nem engedem el.

2022. jún. 3. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/43 anonim ***** válasza:
69%

15 évesen melyik diszkóba engedik be?

Ha meg tudomásod lesz ilyenről, hogy beengedték, azonnal jelentsd a helyet!

2022. jún. 3. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/43 anonim ***** válasza:
90%
Igen, engedd, miért ne mehetne. Az én lányom is ilyen idős, járnak discoba. Mindig 5-7-en együtt mennek, együtt jönnek haza is. Mondjuk ő jól tanul, ez az egyik feltétele, hogy mehessen. Az egyik barátnőjét nem akarták engedni, csak házibuliba, aminek persze az lett a vége, hogy azt mondta, házibuliba megy, de amúgy discoban volt. Lebukott, azóta őt is elengedik. Persze szabályok vannak, figyelnek egymásra, de most fiatalok, és tudnak szórakozni.
2022. jún. 3. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/43 anonim ***** válasza:
37%
Normális helyeken személyit kérnek, és ovisokat nem engednek be.
2022. jún. 3. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/43 anonim ***** válasza:
78%
Teljesen mindegy. Szalag mellett amúgy is többet lehet keresni, mint diplomával/diplomákkal, úgyhogy no para. Engem soha nem engedtek el sehova, aztán egy életképtelen semmi lett belőlem. Az az egykori barátnőm, akitől eltiltottak, mert bulizott, fiúzott, vedelt és szétdrogozta az agyát, az ma egy sikeres ember, nem úgy, mint én.
2022. jún. 3. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/43 anonim ***** válasza:
24%

Ha fiú lenne elengedném, de így...

Egy 15 éves lánynak semmi keresnivalója a diszkóban a kanok között.

2022. jún. 3. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/43 anonim ***** válasza:
90%

én tudok olyanról, ahol 15 a korhatár

egyébként meg itt az ideje, hogy élje az életét

2022. jún. 3. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/43 anonim ***** válasza:
55%

Semmi érdekeset. Már épp itt volt az ideje.



8

Az utcára se engedd ki, az is tele van kanokkal.

2022. jún. 3. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!