Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Elleneznétek egy 12 éves lány...

Elleneznétek egy 12 éves lány és egy 13 éves fiú "kapcsolatát"?

Figyelt kérdés
Mennyire lenne ellenetekre, ha a 12 éves lányotok egy nála 1 évvel idősebb fiúval járna? Osztálytársak. A járás annyiból áll, hogy elmennek ide-oda, kézenfogás, ölelés, puszi (nem csók). Szexről szó sincs. A lány megbízható, felelősségteljes, és fel lett világosítva mindenről. Mennyire lenne ellenetekre?

2022. szept. 16. 18:26
A kérdező szavazást indított:
Minden áron megpróbálnám őket szétszedni.
Megpróbálnám lebeszélni a lányom, de nem erőltetném.
Ha bemutatja a srácot, és megbízhatónak tűnik, akkor nem lenne ellenemre.
Hidegen hagyna, hadd csinálja.
Hosszas gondolkodás után elfogadnám, de nem örülnék.
Elfogadnám teljes mértékben, nem ellenezném.
Kifejezetten örülnék neki.
Egyéb.
82 szavazat
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
84%

Megint ezek az "életszerű" kérdések. :-)))))

Azt még kifelejtetted, hogy mindketten jó tanulók és segítenek a házimunkában. (Aminek az égvilágon semmi jelentősége a kérdésnél, de a kamukérdezők szívesen hangsúlyozzák.)

2022. szept. 16. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:

A lány jó tanuló, a fiú közepes. És egyikük sem segít a házimunkában. Nem állítok olyat, ami nem igaz, tehát nem fogom azt mondani, hogy segítenek, holott nem.


De szerintem az egy fontos infó, hogy megbízható-e, meg ilyenek. De a jótanulóságnak köze nincs ehhez, azt miért kell idekeverni?

2022. szept. 16. 19:56
 3/13 anonim ***** válasza:
34%

Valóban, egy tökéletes sablon alapján készült trollkérdés.

De tényleg, ki írja ezeket a kérdéseket? Szülő nem hiszem, a gyerekek meg nem írnak így (csak ha trollkodnak)

2022. szept. 16. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Ezt kifejtenéd, hogy a gyerekek nem írnak így? Nem igazán értem, mire célzol. De amúgy szülő is kiírhatná, de speciel lehetne feltételes módban is.
2022. szept. 16. 20:26
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Ha problémàs gyefekek lennènek, akkor sem lenne semmi èrtelme tiltani. Nem is kicsik egy kapcsolatho, meg a tiltàs àltalàban nem is hatàsos.
2022. szept. 16. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ!
2022. szept. 16. 21:11
 7/13 anonim válasza:
100%
Nem értem mi baj van az egy év korkülönbséggel. Ráadásul egy osztályba járnak. Ha megbízhatóak, nem hazudoznak stb. nincs vele semmi gond, semmiképp nem ellenezném.
2022. szept. 17. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
94%
Egyik barátnőm óvónőnek készült. Gyakorlaton már ott az oviban is látott szerelmi háromszöget. (1 lány, 2 fiú).
2022. szept. 17. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Az én fiamnak is volt "szerelme" már az oviban is. A suliban is mindig van. Nyolcadikos, 1,5 éve "legjobb barátok" egy osztálytársnőjével, akivel sülve-főve együtt. Nem tudom, mi kifogásolnivaló lenne ebben.
2022. szept. 19. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
83%

"az egy fontos infó, hogy megbízható-e, meg ilyenek. De a jótanulóságnak köze nincs ehhez, azt miért kell idekeverni?"

Azért ahhoz, hogy mennyire megbízható egy gyerek, hozzátartozik az is, hogy mennyire értelmes, annak meg azért van köze a jótanulósághoz, főleg általános iskolás korban.


Egyébként meg ha osztálytársak, mit tudna a szülő tenni a "kapcsolat" ( :D ) ellen?

2022. szept. 24. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!