Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » A lányom attól fél, hogy a...

A lányom attól fél, hogy a páromat jobban szeretem mint őt?

Figyelt kérdés

A lányom 11 éves. Nagyon aranyos, de rendkívül gyerekes még a gondolkozása.

3 hónapja van egy új barátom. Évekig kettesben éltem a lányommal és nagyon imádom őt. Együtt alszunk, rengeteg mindent megbeszélek vele amit ő a maga szintjén megért. Nagyon jó a kapcsolatunk, segít nekem, együtt tanulunk este. Sokat öleljük egymást, mondjuk egymásnak, hogy szeretjük egymást.

Eleinte semmi nem volt. De amióta jár hozzánk a barátom, nagyon féltékeny a lányom. Ha elmegyek vele, tiszta feszült, meg van sértődve, amikor hazajövök. Néha kimondja, hogy azt hiszi, hogy már nem szeretem, néha sír, néha mérges és nem szól.

Az hogy nálunk aludjon a barátom, emiatt szóba sem jött még. Ami a legrosszabb, hogy egy ideje bűntudatom van, mert látom, hogy szenved.

Nem tudom jobban kifejezni, hogy szeretem, mert tényleg töltök vele időt, szánok rá sok figyelmet, nyugodt vagyok vele. Mégsem elég neki. Ma is nagyon sértve érezte magát.

A közös programok sem segítenek, olaj a tűzre nála. Ha látja, hogy fizikálisan megérintjük egymást a barátommal, azonnal látom rajta, hogy készen van.


Ti mit tennétek? Beszélek vele róla nyíltan. Hogy bàrmi lesz nekem ő a legfontosabb. De nem akar nyitni és rajtam osztozni.


2022. okt. 26. 20:13
 1/3 anonim ***** válasza:
56%
Nem normális a viselkedése
2022. okt. 26. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
95%

11 éves voltam amikor anyum össze jött az akkori pasijaval.

Gyűlöltem. Amikor tudtam hogy jön hozzánk már ordítottam és sírtam.

Azt éreztem hogy elveszi az anyukám.

Amikor ott volt, előtte sosem csináltam semmit. De csendben legbelül szenvedtem, és amikor nem volt ott a pasi akkor üvöltöztem anyummal.

Rendes volt velem a pasi, kaptam tőle ajándékot amire akkor nagyon vágytam, akkor kicsit lágyult a szívem de ugyanúgy utáltam. Előttem próbáltak nem sokat érintkezni de akkor is fájt.

Lassan egyre többet jött, közös programok stb, aztán ott is aludt.

Mi is együtt aludtunk anyummal, 2 szobánk volt, és mikor elaludtam akkor át ment hozzá a másik szobába.

Ezt persze később mesélte el.

Szerintem eltelt 1 év mire bele törődtem hogy ő velünk van, ott alszik, az életünk része lett és el kell fogadnom.

Már nem nagyon hisztiztem de ugyanúgy utáltam.

14 éves lettem kB mire teljesen elfogadtam és kezdtem megkedvelni

Kemény 3 év volt anyum mögött amit neki okoztam az utálatommal.

De tisztán emlékszem hogy csináltatott volna bárki bármit, 11-12 évesen nem tudtam elfogadni hogy más is van az életünkben.

Szerintem erre nincs megoldás.

Élni tovább az életet.

Kimutatni a szeretetet, közös programokat csinálni kettesben és ritkán 3masban is. Beszélgetni nagyon sokat őszintén.

Lassan szoba hozni az együtt alvást is stb

Biztos lesznek nagy harcok , hisztik. De majd beletörődik

Idő. Reméljük nem lesz 3 év mint nálam anno🤣

De ki kell tartani. És ne add fel a kapcsolatod mert az nem megoldás.

2022. okt. 26. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Vigasztald, de ne hagyd hogy ramenjen a kapcsolatod. Kesobb o is orulni fog, hogy van egy "apa" az eleteben, meg ha nem is az igazi, es neked is jar egy normalis kapcsolat.

Csinaljatok minden heten egy anya lanya napot, amikor elmentek ruhakat nezni, sutit enni, moziba, stb.

O meg kisgyerek, nem ugy fogja fel mint mi...

2022. okt. 27. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!