Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Mit tennétek, ha tinédzser...

Mit tennétek, ha tinédzser lányotoknak folyamatosan falásrohamai lennének, illetve egyfolytában enne, már-már addig, hogy hányingere nem lesz, és még utána is enne? Hogy közelítenétek meg a témát?

Figyelt kérdés
Folyamatosan csak hízik és hízik. 3 év alatt 50 kg-ot szedett fel.

2022. okt. 30. 02:30
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:
Már 2 éve jár pszichológushoz, és ki is vizsgáltattuk, de minden rendben van vele egészségügyileg.
2022. okt. 30. 10:58
 12/17 anonim ***** válasza:
100%
8. Én ugyanezt az okot leírtam és nem hiszik el..
2022. okt. 30. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
88%
Láthatóan a pszichológus nem használ. Illetve valószínűleg a családtagokkal közös terápia is kéne. Egy gyereknél/kamasznál nehéz javulást elérni, ha a családi légkör a gyógyulása ellen van. Mivel ő még függ a szüleitől.
2022. okt. 30. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
82%
4-es egyetértek veled. Saját tapasztalatomból tudom miről írtál. A szeretet hiány amit egykor én is éreztem, az evés volt minden áldott este a mentsváram az örömöm a nyugalmam.Azóta magam változtattam mindenen az életemen, a hozzáállásomon.🙂
2022. okt. 30. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
100%

Jár - akkor nem jó szakemberhez jár.


De mivel ez is pszichés gond, amíg ő nem akar meggyógyulni belőle, a pszichológus - SENKI - sem tehet csodát.

2022. okt. 31. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim válasza:
100%

Ha a pszichológus nem használ háziorvos először, utana endokrinológia, belgyógyaszat.

Ilyen esetekben leggyakrabban valami hormonális vagy egyéb ok áll a hattérben.

2022. okt. 31. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
2022. dec. 11. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!