Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Vegyek a 12 éves lànyomnak...

Vegyek a 12 éves lànyomnak egy hőrcsögöt?

Figyelt kérdés
A 12 éves lànyom hörit kért karàcsonyra,megvenném neki de nem tudom tudna-e rà vigyàzni.Szerintetek vegyek neki hörcsögöt?

#hörcsög #12eveslany
2022. nov. 10. 14:28
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
75%

2! Milyen rosszindulatú vagy....!


12 évesen kutyát kaptam, én választottam fajtát,és el is láttam minden igényét.

2022. nov. 10. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
53%
Ha te szeretnél egy hörcsögöt akkor igen, egy 12 éves nem fog mindent elintézni a hörcsöggel kapcsolatban, legnehezebb az, hogy ha nyaraltok ki eteti meg.
2022. nov. 10. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
71%
Persze. A hörcsög nem egy kutya, nem akkora felelősség, nem kell vele annyit foglalkozni. Etetni, itatni, takarítani, nem nagy dolog. De csak te ismered a lányod, mennyire vannak ilyen “fellángolásai” és mennyire tartanak ki az ilyen dolgok nála, nem unja-e meg.
2022. nov. 10. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
66%

A lányom 5 évesen hörcsögöt, 6 évesen 2 nyuszit, 7 évesen 2 tengerimalacot kapott azzal a feltétellel hogy Ő látja el és takarítja őket.

Ez 3 éve működik nála.

2022. nov. 10. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
23%
Én alapvetően állatkínzásnak tartom, hogy egy kis ketrecben kucorog a szerencsétlen állat. Ha nem lenne rá igény, akkor eltűnne ez a hobbi. Bár a papagáj szerintem rosszabb, hogy egy madár ott ül egy négyzetméteren.
2022. nov. 10. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
76%

Nekem is 12 éves a lányom. Fél éve kapott hörcsögöt, azóta nekem annyi dolgom volt vele, hogy elvittem (a lányommal együtt) állatorvoshoz. Teljes mértékben ő gondozza, mindent ő csinál.

A vele egyidős legjobb barátnője évekkel ezelőtt kapott sünit és nyuszit, 2 hónapja pedig egy kutyát, és ő is szinte egyedül gondozza az összes állatát.

Szóval ennyit erről, hogy "úgyis megunja".

2022. nov. 11. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
88%
Igen
2022. nov. 12. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
82%
Ezt itt kell megkérdezned? Nem ismered őt?
2022. nov. 12. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
88%
Ha szeretne hörcsögöt, szerintem érdemes venni neki. Minden idő amit nem számítógépen töltenek, hanem a valósággal, egy állattal, a természettel, az értékes. A gyerekkori emlékeit gazdagítja majd, képességeit fejleszti azáltal hogy felelősséggel feladatokkal tartozik érte.
2022. nov. 13. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
0%

Nem vennék, mert NEKEM nem kell hörcsög, kiskutya, kisnyuszi etc.


Márpedig az a tiéd lesz idővel.

2022. nov. 17. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!