Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Szülők, hogyan reagálnátok,...

Szülők, hogyan reagálnátok, ha a tini fiatok rocker lenne és ilyen androgün darkos stílust venne fel?

Figyelt kérdés

Úgy, mint vállig megnövesztett haj, feketére lakkozott köröm, fekete női harisnya, fekete szemfesték stb.


Tehát egyszerre úgy nézne ki, hogy nem látod rajta, hogy fiú vagy lány, meg úgy mintha most szabadult volna a kriptából.



2022. nov. 19. 17:20
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
72%
Tiniként én is mindent elkövettem, hogy hülyén nézzék ki, szóval a gyerekemnek is minden joga meg van hozzá.
2022. nov. 20. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
82%

Büszke lennék rá, hogy ugyanazt képviselné, mint az anyja (ha én lennék).

Ajánlanék neki zenéket, elengedném koncertekre, elvinném vásárolni, megkapna mindent, ami nincsen a kárára.

2022. dec. 6. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 jácint78 válasza:
0%

f44 vagyok.. meg kell beszelni vele sok mindent... kihez akar hasonlitani miert erzi jol magat igy... hogy lehetne ezt titokban tartani...


ki vagy mi hianyzik neki... igerje meg hogy nem sodorja veszelybe magat... probaljon hozza illo nem kihivo baratokat baratnot keresni...


es latnia kell az elrettento peldak filmekben hogyan jarnak ha nem eleg ovatosak.. es egyebkent van valami megnyero vonzzo benne... de ehhez meg onallosodnia kell... mert a szulo jogosan aggodik


pszihomokusok egesz tanulmanyt tudnak ra zuditani

2023. ápr. 4. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim válasza:
100%

Nem vagyok szülő. 22 éves lány vagyok és nekem nagyon tetszenek az androgün pasik főleg ha cross dressingelnek és ezt az underground vonalat képviselik. Vagy lehet csak én vagyok ilyen furi. 😅

Amúgy ha szülő lennék alapvető értékekre nevelném a gyerekemet és nem azzal lennék elfoglalva, hogy milyen ruha van rajta. 🙂

2023. szept. 22. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!