Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Wass Albertnek mely regényeit...

Wass Albertnek mely regényeit ajánljátok 12-13 éves gyerek számára?

Figyelt kérdés

2022. dec. 5. 20:28
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
88%
Egyiket se. Majd évek múlva
2022. dec. 5. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
96%
Fiatal még hozzá. Majd 5-6év múlva az Elvész a nyom.
2022. dec. 5. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
58%
Wass Albertet én nem ajánlanék embereknek abszolút, csordagondolkodást tanít, nem az egyéniséget.
2022. dec. 7. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim válasza:
25%

A "Hagyaték"-ot - lebilincselő olvasmány. 12-13 éves gyerek is nyugodtan olvashatja, sőt, én kötelező olvasmánnyá tenném az ált. iskola felső osztályaiban!

Különálló történetek, hazaszeretetet és ezoterikus szemléletet is tanulnak a gyerekek (és a felnőttek is) belőle. Aki elolvassa, másképp fogja látnia világot.

Wass Albert egy géniusz volt, csodás életművet alkotott.

2022. dec. 10. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim válasza:
16%
3/4 - es: Te egy liberális vagy egy buta ember lehetsz - azaz mindkettő!
2022. dec. 10. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
68%
Egyiket se. Nem irodalom
2022. dec. 10. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 Tom Benko ***** válasza:
64%
Egyiket sem. Hatodrangú, emlékezetes momentumoktól mentes, egyskú író, fölösleges trakta.
2022. dec. 10. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
87%

A funtineli boszorkány talán már olvasható ebben a korban. Bár nem biztos, hogy mindent megért belőle, de sok érdekes sztori van benne, ami lekötheti.


Én korábban soha nem hallottam negatív véleményt Wass Albert-ről, itt meg rögtön 3 is olvasható. Nem értem. Több művét is olvastam (vagyis hangoskönyvben hallgattam, ami ilyen formán elérhető) és mind nagyon tetszett. A legnagyobb hatással talán a Jönnek! - Adjátok vissza a hegyeimet! című regénye volt, ami megismertetett (amennyire egy könyv útján ez lehetséges) a háború borzalmaival. Szerintem nagyon fontos, hogy az embernek legyenek fogalmai arról, hogy milyen egy háború, mert az néha (mint pl. most is) aktuálissá válhat.

2022. dec. 12. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 Tom Benko ***** válasza:
68%

@8: Az, hogy neked tetszik, szubjektív. Ha tetszik, olvasd. Ugyanakkor azonban érdemes tisztában lenni a szakmai megtéléssel, ami eléggé lesújtó róla. Egy interjú ezzel kapcsolatban:

[link]

2022. dec. 12. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
tamási áront inkább.
2022. dec. 12. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!