Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Hány éves kortól engednéd a...

Hány éves kortól engednéd a (szőke) melírcsíkokat a lányodnak? Hány éves kortól csinálják meg neki?

Figyelt kérdés

Mikortól csinálják meg a fodrászok, és te mikortól engednéd?


A kérdés csak azért merült fel, mert a lányom 12 éves barátnőjének tegnap raktak szőke melírt a sötétbarna hajába, és nem gondoltam, hogy ezt egyáltalán megcsinálják ilyen fiatalon. Nem mondom, hogy én nem engedném, ezen el se gondolkoztam, a lányom imádja a hajszínét (barna), csak kicsit meglepődtem a dolgon. Vagy nagyon le vagyok maradva, és ez természetes manapság?



2022. dec. 11. 00:30
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
100%

7. Osztalyos voltam mikor szoke ombre lett a hajam. (Akkor meg nem volt nagy divat az ombre, kb azt se tudtak a fodraszok hogyan kell csinalni szoval nem epp a legigenyesebb fele volt😂)

Szoval 13 eves korom ota van festve. Volt mar minden fele, felnottkent a szoke-fekete valtakozott.

Mindig apoltam a hajam megfeleloen kulsoleg es belsoleg is, szoval nem ment tonkre. Iskola nem tiltotta.

Szerintem 13-14 evesen mar intenziven elkezdik keresni a sajat stilusukat, ezeket az apro valtozasokat es termeszetes hajszineket (hiszen ma mar kifejlett az ombre technika is olyanna, ami "napkiszivta" hatast is kepes vegeredmenykent adni) par melircsikot, en is engednek. Az extrem szineket inkabb kozepiskolaban es csak akkor ha a hazirend nem tiltja.

2022. dec. 14. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:
100%

Az én lányomnak 10 éves korában lett előszőr melíroztatva a haja, 12 éves korától pedig teljesen szőkére van festve.


Eredetileg barna a haja, de a szőke sokkal jobban áll neki. Neki és nekünk is nagyon tetszik.


Mi vetettük fel neki a melíroztatást és a teljes festést is. Tetszett neki az ötlet, majd megcsináltattuk. Te is nyugodtan felvetheted a lányodnak. :)

2022. dec. 15. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

#22 Nem vetem fel, ugyanis imádja a hajszínét, a szőke nagyon nem tetszik neki.

Jó volt többféle álláspontot is meghallgatni, mindenkinek köszi.

2022. dec. 15. 17:45
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!