Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Kiskamasznak általános iskolai...

Kiskamasznak általános iskolai ballagásra mit szokás ajándékba adni?

Figyelt kérdés

Nyilván pénz lesz az elsődleges válasz. Egy kisebb összeget pénzvirágként vagy hasonló kreatívként szeretnénk neki adni, de nem kizárólagosan (a lány sem az a típus, egyébként, az ajándékot jobban értékeli).


Laptop/tablet mint komoly ajándékba beszállni, kiesik, azt kap a nagyszülőktől a középiskolai tanuláshoz.


Régen tudom, hogy az aranyékszer volt a tipikus ajándék, de azt családilag ellőttük a 13. születésnapjára, van amit el is hagyott belőle, a maradékot emiatt nem engedi hordani az anyja neki. :D

Szóval ennek se látom értelmét.


Falun élnek, ritkán jár be nagyvárosba, szóval nen az a plázában shoppingolós kamaszlányka, így az utalvány a kedvenc boltba is kiesik.


És innentől kicsit meglőve érzem magam, szerintem minden tipikus ajándékot felsoroltam.

Szívesen fogadnék egyéb ötleteket, tudom, még korai, de szeretnék időben gondolkodni. :)


Egyébként nagybácsi/nagynéni státuszban vagyunk, amolyan kvázikeresztszülők (minket tekint annak). Nem százezrekben gondolkodunk, főleg, hogy ez csak általános iskolai ballagás, de azért mégis szeretnénk megtisztelni.



2023. jan. 16. 15:35
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
93%
Pénz hidd el ennek örülnek a legjobban
2023. jan. 16. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Nyugodtan valami utalványt. Ne legyen szempont, hogy most nem jár be a városba, mert nyár elején adjátok oda az ajándékot, szeptembertől meg úgyis középiskolás lesz, középiskola meg úgysincs a falujában.
2023. jan. 16. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
14%

Virágot.

Max egy fagyi utána.

2023. jan. 16. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
76%
A pénz az nem valami személyes xd nálunk egy csomóan bénának tartanák. Persze nincs vele baj, de azért valami személyesebbet lehet mellé adni, valami apróságot.
2023. jan. 16. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
95%
P@ndora karkotot kapott 1-2 olyan kis disszel ami a ballagasra emlekezteti (hatizsak, feliratos bogyo). Tetszett neki.
2023. jan. 18. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim válasza:
100%
Pandora ékszer szerintem is jó ötlet lehet. Esetleg ha szeret olvasni akkor könyv bár én az ajándékkártyának jobban örülnék mert akkor én választhatok. Valami extrabb csoki vagy bonbon is szóba jöhet
2023. jan. 19. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Egy jó cipő
2023. jan. 27. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Pénz
2023. jan. 27. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
0%

Nem értem a 3-as miért lett lepontozva. Tudjátok, nem mindenki milliomos, főleg manapság, hogy csak úgy egy valag pénzt odaadjon a gyereknek. Meg amúgy is, ez milyen dolog már, nincs ötletem ajándékra, ezért odab*szunk neki x ezer forintot, amit amúgy is elkölt minden szarra 2 hét alatt?


Én is tavaly a gimnáziumi ballagásra kaptam egy csomó pénzt, 2 hónap alatt elment cigire, meg szerencsejátékra. Ennyit a pénzről.

2023. jan. 29. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
93%
Utolsó az már a te hülyeséged ha elköltöd minden hülyeségre. Alapvetően azért szoktak pénzt adni, hogy abból értelmes dolgot vegyenek, amire tényleg szükség van és egy kiskamasz, akinek meg lett már tanítva hogyan kell bánni a pénzzel nem fogja elherdálni.
2023. jan. 30. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!