Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Mit tennél, ha kiderülne,...

Mit tennél, ha kiderülne, hogy a kiskamasz lányod más lányokkal akar csókolózni, és ezért nem barátkoznak vele? Mit lehet mondani? Hogy lehet szóba hozni?

Figyelt kérdés

12 éves. Értem én, hogy keresi önmagát, meg kipróbálna dolgokat. De több lánnyal is próbálkozott, mindig úgy csinál utána, mintha csak viccelne. De a lányok emiatt már nem szívesen vannak vele.

Nem a lányomtól tudom, ezért is elég fura, nem tudom, hogyan hozzam szóba.

Az egyik lány anyukája szólt, mert beleolvasott az üzenetekbe, mert neki is fura volt, hogy hanyagolják egymást a gyerekek.

Mit tegyek? Mit mondjak? Hogyan hozzam szóba?


2023. febr. 20. 20:53
 1/9 anonim ***** válasza:
87%
Mondd el neki, hogy szóltak emiatt és hogy normális amire vágyik de még korai, a többiek még nem érettek rá és hogy a csókolózással nem szabad így letámadni senkit.
2023. febr. 20. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
6%

1# ugyan mitől lenne "normális"?

Gyereket csinálnak majd egymásnak és nevelik ? Apuka akkor is kell majd aki felcsinála a kis leszbikus hajlamú gyereket.

Inkább arról kellene beszélgetni, hogy áll fel egy olyan család ahol gyermeket nemzeti képes apuka, azt megszülni képes anyuka van.

Attól még nem akkora gond, hogy szeret a "homokozóban" játszani, de ugyan ne neveljük már kifejezetten erre.

2023. febr. 20. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
87%
De ez teljesen normális.
2023. febr. 20. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
98%
El kell neki magyarázni, hogy csókolózás előtt meg kell győződni arról, hogy a màsik is akarja. Nem illik csak úgy letámadni valakit.
2023. febr. 20. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
96%
Azt, mintha fiúkkal akarna random csókolózni.
2023. febr. 21. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
16%

Negmondanám neki, hogy ezért mindig mosson fogat. A többivel nincs mit kezdeni, egyelőre b.zul a világ.

Azért örülök, hogy az én lányom nem a leszbikus devianciát kergeti. Nem tiltanám, de biztos nem erősítené benne, hogy "normális" 2 azonos nemü ember szexuális vonzalmat ami a próbán túlmutat.

2023. febr. 22. 03:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
13%

Ha a látásával semmi gond:

Először is megtanítanám neki, hogy miről ismer fel egy fiút.

2023. márc. 1. 05:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
50%
Ilyeneket en is csinaltam es rajottem olyan 16 eves koromban h leszbikus vagyok. Osztalytarsaim ennek ellenere is ruhelltek. Jelenleg normalis polgari eletet elek egyetemre jarok dolgozok stb nincs ebben semmi furcsa
2023. márc. 12. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

Beszélgess vele, hogy miért akar egyáltalán csókolózni,

és miért akar pont lányokkal és nem fiúkkal csókolózni.

2023. márc. 21. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!