Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Hány éves kortól engednéd a...

Hány éves kortól engednéd a lányodnak, hogy melíroztassa a haját?

Figyelt kérdés

2023. márc. 4. 06:50
 1/6 anonim ***** válasza:
88%
16-17
2023. márc. 4. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
29%
13-14
2023. márc. 4. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
20%
Nem engedném,mert roncsolja a hajat. Inkább akkor festesse valami kímélő festékkel.
2023. márc. 4. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
74%

Nekem ezt az egy-egy színes tincset először 12 évesen engedték meg. Szerintem én is ezt a kort lőném be ha nem gondolok külső tényezőkre. Felesleges azzal jönni, hogy ne a külső megjelenése érdekelje, hanem a tanulás. Ennek a kettőnek semmi köze nincs egymáshoz, felesleges összemosni. Én 12 évesen, mint írtam, festettem a hajamból kb 2 tincset, a környezetemhez képest sok sminket viseltem (fekete szemceruza vékonyan, szemöldökpor, nude szemhéjpúder, korrektor, néha alapozó és púder is, szempillaspirál), mégis évfolyam első voltam, versenyekre jártam pasizni is csak 17 évesen kezdtem, még mielőtt ezt is behozná, mint ellenérv.

Egyedül, ami szempont lenne, az az iskola. Egyházi, vagy magán intézménybe lehet olyan pont a házirendben, ami ezt tiltja, ha ilyen helyre járatnám, addig nem engedném, amíg az iskola nem. Állami iskolában pedig a jelenlegi törvények szerint hivatalosan nem szabályozhatja az iskola a megjelenést, csak balesetvédelmi céllal, szóval én asztalt borogatnék, ha ezen problémázna valaki. Viszont gyakorlatilag meg, ha nem írják le sehová, hogy esztétikai okok miatt részesítik hátrányban, akkor nem tudok tenni ellene. Így nyilván bizonyos keretek között itt is figyelembe venném az iskola hozzáállását.

2023. márc. 4. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
63%
14 ha nem túl feltűnő 16 ha mar feltunobb
2023. márc. 11. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
26%

Bárhány. Csak egy szín.


A roncsolásról meg csak annyit, hogy az én anyám pl régebb óta festi a haját, minthogy én megszülettem volna, de valahogy mégis az én hajam volt mindig a gyenge s a töredezett...

2023. márc. 21. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!