Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Ez normális egy 14 éves...

Ez normális egy 14 éves gyereknél?

Figyelt kérdés
Hazajön suliból, megírja a leckét, majd eltűnik a szobájában és csak enni jön elő. Ez a kamaszkor?
2023. márc. 9. 09:08
1 2
 11/20 Andizsuzsi ***** válasza:
95%
Az introveltáltság nem betegség, hanem a személyiség része. Sem betiltani, sem kinevelni nem lehet és nem is kell.
2023. márc. 11. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
92%

Én valamelyest intro vagyok. Ha engem valaki ki akarna belőle nevelni, vagy kényszeríteni hogy muszáj "bandázni" biztos hogy kellemetlenül érezném magam.

Párom rokonságában van két személy, imadnak nálunk lepzselni, le kellett óvatosan építeni őket, mert már a hideg kirázott ha párom mondta hog "jönnek!"

2023. márc. 11. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
91%

Az hogy valaki nem bandázós típus azzal semmi baj nincsen.

A baj ott van hogyha a szülő nem bírja elviselni és kényszeríti a gyereket hogy akarata ellenére menjen buliba vagy a baráti összejövetelekre

2023. márc. 11. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
76%
Igen ez igaz
2023. márc. 11. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
100%
Normális, én mondjuk nem játszottam, hanem ezer könyvet kiolvastam és novellákat írtam :D
2023. márc. 11. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
0%

12. Szóval elérted, hogy a párod megszakítsa a kapcsolatot 2 kedves rokonával, csak mert te összeszarod magad, mikor hozzádszól valaki. Gratulálok:)


És igen, és beleneveltem a gyerekeimbe az extrovertáltságot. Mindig megyünk társaságba, szórakozni, 12 éves koráig az összes szülinapi buliba elvittem, amire meghívták, de nem is akart menni. És tessék, kész van a normális gyerek.

2023. márc. 18. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 Andizsuzsi ***** válasza:
90%

"És igen, és beleneveltem a gyerekeimbe az extrovertáltságot."


Nem lehet belenevelni. Te ráerőltetted a gyerekeidre a saját extroveltságodat. Egy gyerek nem attól normális, hogy mindig szórakozni és társaságba jár. A világ attól szép, hogy különbözőek vagyunk. Van aki társaság kedvence és van aki magának való. Egyik sem különb a másiknál.

2023. márc. 18. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
89%
16 te nem vagy normális. Ha itt eszi őket a fene heti többször órákig az szerinted normális? Szabadnapokon őket kell lesni? Lesd őket ha akarod, tőlem azt csinálsz amit akarsz
2023. márc. 18. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
0%

Ki mondta hogy összeszarom magam ha hozzám szólnak te agyalágyult hü.lye.

Gondolom te szarod össze magad, azért mondod ezt :D

2023. márc. 18. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
11%
Ket kedves rokona eddig ránk se szart csak munkanélküliek voltak és hónapokig ide jártak. Vagyis munka volt, szakmájukban, csak az büdös volt
2023. márc. 18. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!