Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Elég nagy egy 16 és fél éves...

Elég nagy egy 16 és fél éves tinédzser, hogy magán életet éljen?

Figyelt kérdés

2023. ápr. 3. 17:43
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
93%
Kell.
2023. ápr. 4. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
97%

Elég nagy. Attól függ, mit takar az a magánélet. Mondjuk az én fiam még csak 14,5, de nyilván megkérdezem, mikor elkéredzkedik, hogy hová és kivel mész fiam? Tehát ő is él magánéletet. Csak nem mindegy, hogy az mi.

Alap kérdésedre válaszul, engedd el ha barátaival, barátnővel menne valahova - ugye nemcsak az iskolába van kimenője és utána otthon güzül a szobájában a telefonjával, fő a biztonság alapon...??

2023. ápr. 4. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 geza tozser válasza:
71%

A "régi módi nevelés szerint" az volt Ameddig az én fedelem alatt élsz, én mondom meg mi lessz....persze határok között.

Ha teljesen magán életet akar Ő azt hogyan képzeli el?

2023. ápr. 7. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!