Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Megengedétek 18 éves lánynak...

Megengedétek 18 éves lánynak rozsaszín hajat?

Figyelt kérdés

Közéspuliba jár, Ballagásra akar megörülni, és Tablófotózásra,

Nem engedem meg neki, hogy úgy nézzen ki mint egy bolond a Tablón!!



2023. ápr. 27. 11:24
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
23%
ha mar 18 akkor engedd, de magabol csinal hulyet
2023. ápr. 27. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
100%

17 évesen nekem már piercingem volt és egyedül laktam Balatonon a nyári munka miatt...

Most 14 éve van párom, aki a férjem és gyerekem, valamint vállalkozó vagyok.

Csak azért nem volt mindenféle színű hajam, mert nagyon sötét a természetes színem, hogy durván le kellett volna szívni.

Szerintem kezd el felnőttként kezelni, mert vissza fog ez ütni és majd nem érted miért nem önálló 30 évesen.

2023. ápr. 27. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
78%
Meg, mar 16 evesen is pink hajam volt. Pedig nem most volt...
2023. ápr. 27. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
100%

Most befesti, ha nem tetszik neki, akkor addig meg vissza. Ha most 11. osztályos, akkor bőőőven van a fotózásig idő.

(Am meg nem tudom, hogy miért kamaszok kategória. 18 éves. Felnőtt. Ő döntése, ha nem te fizeted.)

2023. ápr. 27. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

Gimis osztálytársnőm anno szintén tablófotózás előtt kattant be, igaz, ő csak szőkére festette a barna haját, de nagyon éles váltás volt, és neki tényleg nem állt jól, amit senkinek sem hitt el.

A tablófotózás másnapján már megbánta az egészet. A fotóst megkérte, nem tudná-e barnára retusálni. Nem tette meg.

Azóta eltelt 15 év, sosem volt újra szőke, ez szerintem mindent elmond. De a tablóképén ez a 2 nap őrültség örök emlékké vált neki. 😁😅

2023. ápr. 27. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
100%

Nem értem a kérdést.

Hogy jön ide a tablófotózás, ha az csak jövőre lesz??

2023. ápr. 29. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!