Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Mit vennétek/miről beszélgetné...

Mit vennétek/miről beszélgetnétek egy 12 éves lánnyal?

Figyelt kérdés
Páromékhoz megyünk, ahol van egy 12 éves kislány. Régebben elmúltam már ez a korosztály, és nem is sodort össze az élet velük, így fogalmam nincs mi foglalkoztatja őket mostanában. Gondoltam neki venni is valamit, de gyanítom a babazasbol kinőtt, társasjátéka is van millió számra, így nem tudom minek örülhetne. Bármi tipp, jó tanács számomra?
2023. ápr. 30. 12:29
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
12%
Óvszer, Whisky, ennek örülnek.
2023. ápr. 30. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
90%

Így altalanossagban elég nehéz. Ők már rajonganak valamiért, valamiért általában. De ha nem tudod épp ki/kik a kedvenc úgy nehéz. Lehet harry potter, star wars, valami együttes, vagy színész, énekes.

Inkább én edesseget vinnék, azzal annyira nem tudsz mellélőni. Ha semmit nem tudsz róla nehéz olyat vinni aminek örülne.

2023. ápr. 30. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
47%

Édesség mellé simán vennék valami jó sminkcuccot (szempillaspirál, szàjfény)

Azért ez a korosztály már otthon szerintem kisérletezik alap dolgokkal.

2023. ápr. 30. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
93%

Utalvány valahova. (pl könyvesbolt, drogéria, ruhaüzlet).

Unokatesóm felesége egyszer hozott ajándékba csipke tangát... 12-13 éves lehettem. Elég kínos volt a nagy családi bulin kibontani 😅 akkor még nem annyira érdekelt a szexi fehérnemű🤣

2023. ápr. 30. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
41%

Vannak ezek a félig kitöltött naplók amihez titkos toll is van..

Az menő náluk.. de imádjàk még mindig az illatos csillogós stb filceket..


Beszélgetés pedig kiderül majd

2023. ápr. 30. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
82%

hát nálunk ha a clairesből viszek bármit is a kicsi rokonoknak az telitalálat, de mondjuk én tudom hogy megőrülnek azért e boltért... teljesen ismeretlenül talán édességet vinnék (szülővel egyeztetve, allergiák és diéták), valami cuki papírírószert, matricákat? fogalmam sincs milyenek általában a 12 évesek, csak a körülöttem lévő 8at ismerem.

ha még sosem láttad, akkor praktikus bemutatkozni, mesélni magadról, megkérni hogy mondjon magáról pár dolgot... meglepően értelmes teremtmény egy 12 éves gyerek, a saját rokonlányokkal már majdnem úgy társalgok, mint a korombeli barátaimmal(20onvalamennyi), kitárgyaljuk a közös hobbinkat, sztorizgatunk, hogy kivel mi vicces történt a suliban/munkában, stb... (jó persze néhol fazonigazítva, hogy az anyja se kapjon sikítófrászt, ha a gyerek véletlenül példaképet látna bennem, de érted :)

2023. ápr. 30. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
0%

szex érdekli őket.

a tény az tény

2023. ápr. 30. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
92%

Hajcsat,ékszer,fülbevaló.

Valamilyen vicces figurás toll,füzet.

A mai gyerekek hamarabb érnek, sajnos 12 évesen már nem igazán játszanak semmivel, csak a telefonnal.

Kérdezz a suliról, kedvenc tantárgy, mit szeret csinálni. De nagyon jól el lehet velük beszélgetni pl sorozatokról is.

2023. máj. 1. 04:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
87%
12 évesek nem játszanak semmivel, de érdekes dolgoknak örülnek, ha tudsz ilyet szerezni. Szívesen olvasnak vicces tinikönyvet, amivel azonosulni tudnak, szívesen oldanak meg logikai feladatokat felnőttekkel összemérve tudásukat, illetve ha be akarsz vágódni kérd el az osztályképét és elemezd ki az osztálytársait, az imádják.
2023. máj. 1. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
0%
A menstruáció.
2023. máj. 1. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!