Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Az unokaöcsémnek mi baja lehet?

Az unokaöcsémnek mi baja lehet?

Figyelt kérdés

Az unokaöcsém 14 éves, és az alábbiakat szokta csinálni:

- Homokot tölt egy műanyag palackba, és rázza, miközben brummog.

- Ilyeneket hallok Tőle néha, ha nem vesz észre: Bi-Bo-Bó, miközben az ujjait összeérinti.

- Hasonlók.


Társaságban normálisnak tűnik, de rendkívül szorongó, visszahúzódó, félős.



2023. máj. 17. 14:02
 1/10 anonim ***** válasza:
63%
A szülei mit szólnak ehhez? A kamaszok néha furák és furcsa dolgokat csinálnak! 🙂
2023. máj. 17. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
82%
Kérdezd meg a szüleid, valószínű tudják a választ.
2023. máj. 17. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Kérdeztem, de nem tudják, de nem is érdekli őket...
2023. máj. 17. 14:55
 4/10 A kérdező kommentje:
*Kérdeztem, és nem tudják, de nem is érdekli őket...
2023. máj. 17. 14:55
 5/10 anonim ***** válasza:
75%
Autista
2023. máj. 17. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
22%
Feszültség levezetése.
2023. máj. 17. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
67%
Mi olyat játszottunk 14 évesen, hogy teljes erőből nekifutottunk a falnak kiabálva, hogy ,, TÁMADÁS!!!!,, és utána röhögtünk magunkon, hogy hogy lehet ilyen hülyeséget kitalálni. Jó volt ilyet olvasni most, felidézte a gyerekkori butaságokat:D
2023. máj. 17. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
76%
Olyan, mintha tikkelne...vagy valamilyen mentális problémája lenne. Próbálj a saját szüleidnek szólni és ők jelezzék az unokaöcsi szüleinek.
2023. máj. 17. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 Derjaderja ***** válasza:
55%

Szerintem ha szóltál a szüleinek, akkor mindent megtettèl.

Lehet hogy ők tudják, hogy mi a gond, de magánügynek tartják.

A családok nagyon különböznek ebben.

Nàlunk az anyai nagynénémet műtötték. Az apám e-mailben írta nekem hogy másnap kiengedik, mert már volt széklete.

Én rosszul voltam ezt olvasva, és újfent megerősítve éreztem magam, hogy nem szabad nekik semmi érdemit mondani.

Másik csaladrész meg egyáltalán nem ilyen. Én is ezzel értek egyet, egy orvosi diagnózis magànügy, az unokatesó az távoli rokon, nem tartozik rá. Ha meg sokat járnánk össze, annál inkább nem adnám ki a gyerekem gyengeségét nekik.

De lehet tényleg hogy ezek csak olyan dilik, mint amikor nem szabad a térkő vonalra lépni vagy a lépcsők ritmusát kell dobolni a mozgólépcső korlátlan, sztem mindenkinek vannak ilyenek.

2023. máj. 17. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
57%
Még gyerekes, éretlen.
2023. máj. 18. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!