Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Milyen önismeretet fejlesztő...

Milyen önismeretet fejlesztő könyvek vannak 13 éves lánynak?

Figyelt kérdés
2023. jún. 19. 13:56
 1/6 anonim ***** válasza:
9%
Vámos Robi talán
2023. jún. 19. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
20%
1. Jaja, azt se tudja, merre van előre, de 13 évesen már legyen tisztában, hogy hány KITALÁLT nem van:)
2023. jún. 19. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
24%
Almási Kitti, Tapolyai Emőke, Bagdi Emőke
2023. jún. 19. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem hacsak nincs valami konkrét baja, simán csak olvasson könyveket, bármi ami érdekli, mert nem tudhatod melyik karakter lesz rá hatással. Simán lehet személyiség fejlesztő egy szórakoztató könyv, simán keresztül mehet egy hős hasonlón mint ő.


Bocsi hogy ide pofátlankodtam és nem a kérdésre válaszoltam a szó szoros értelemben.

2023. jún. 20. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Semmi gond.

Sokat olvas. Valami olyasmire gondoltam, amiben vannak feladatok, mint pl írd össze mik azok a dolgok amiket legjobban szeretsz/nem szeretsz meg ennél frappánsabbak. Ilyet amugy lehet gyártok neki én nagam.

Vagy amiben vannak kvízek.

2023. jún. 20. 18:06
 6/6 bist válasza:
Gary Chapman könyvei: Egymásra hangolva, Kamaszokra hangolva.
2023. jún. 25. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!