Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Szerinted ez a 11 éves milyen?

Szerinted ez a 11 éves milyen?

Figyelt kérdés

Nem kedvelik sehol, eddig 2 különböző osztályba járt és különböző szakkörökre rövid ideig. Mindig ellenszenvet vált ki a társaiból első óta, nehezen illeszkedik be. Mindig a többiek a hibásak, nem tudja miért történik, mikor azért látszik kívülről. Kicsit durva másokkal, vagy passzív-mobilos, vagy túl sok, nehezen ismer fel határokat személyes téren, akkor is beszél, ha nem figyelsz, vagy kerülöd a szemkontaktust, de ez eddig csak nekem tűnt fel. Sokat füllent, nehezen alkalmazkodik.


Nagyon rosszul tanul mindenből, diszkalkuliás is, de a többi tárgy sem megy neki, tornából is rendezetlen a mozgása, ügyetlenebb. “Csak” btmnes, de itt senkit nem szeretnek snire továbbküldeni a nyilvánvaló hátrányok miatt. Van 2 autista rokona. Speciális érdeklődése van, de nem beszűkült, sokat kütyüzik. Olyan furcsa a gyerek és bár vannak jó megmozdulásai teljesen érthető, miért nem kedvelik.. ja igen, nem szereti a túl sok ingert, hangos zajokat.


2023. jún. 21. 17:50
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Dehát épp most írtad le milyen
2023. jún. 21. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Te most mit akarsz tőlünk?
2023. jún. 21. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
94%

Nem tudom te ki vagy a történetben, de itt a gyereknek nem btm jelző kellene , hanem sni és sok sok fejlesztés.


A gyerek nem fura hanem másképp működik.

2023. jún. 21. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Mi az, hogy milyen? Hát ilyen, amilyennek leírtad. Számomra ellenszenves. Vagy mi a kérdés?
2023. jún. 21. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Gyanítom a milyennel arra utalt a kérdező, hogy miben szenved. Autizmusnak tűnik, de szakember tudja megmondani.
2023. jún. 21. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Van-e, és ha igen milyen problémája van.


Ilyen apróságok csak az ellenszenves dolgai, hogy tovább csikizi a másikat, mint ami még oké lenne, tovább ugratja a másikat, nem barátságosak a tréfái, hanem gúnyosak csak valahogy nem érzi(vagy úgy tesz, mintha nem érezné)

2023. jún. 21. 18:46
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Itt senki nem fogja neked diagnosztizálni..


Ahhoz sokkal több kell.

2023. jún. 21. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Elég a megerősítés is, hogy tényleg fura-e, vagy csak nekem. Más pl nem észleli, hogy akkor is beszél, ha nem figyelnek, és olyan furcsán mereven néz, miközben beszél. Azt szokták mondani, hogy "csak gonoszkodik" és ezért nem kedvelik, de szerintem észre sem veszi, mikor nem oké a viselkedése, mikor telefonozik túl sokat társas helyzetben, mikor beszél túl sokat, mikor "nem vicces" már az ugratás, én nem látok mögötte ártó szándékot, szerintem csak nem tud határt tartani, mert nem ismeri fel.
2023. jún. 21. 18:56
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Ezt ne itt kérdezd, hiába mész részletekbey csak szakértő tudja diagnosztizálni, sokszor nekik sem egyszerű.
2023. jún. 21. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Könnyen lehet, hogy helyesek a sejtéseid. De szakember bevonása nélkül itt nem lehet segíteni. Ha autista, akkor aprólékosan meg kell neki tanítani, hogy például mikor kell abbahagyni a játékot, mert magától, csak másokat megfigyelve nem tudja megtanulni.
2023. jún. 21. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!