Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Mennyi idősen engeditek a gél...

Mennyi idősen engeditek a gél lakkot a lányotoknak?

Figyelt kérdés
2023. jún. 28. 16:53
 1/9 anonim ***** válasza:
98%
Nekem 15 évesen, általánosiskolás ballagásra lett először.
2023. jún. 28. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
39%
Amikor keres annyit, hogy ki tudja magának fizetni. A saját körmömre se költök sokezreket havonta.
2023. jún. 28. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
91%
Az én körmösöm 14 éves kor alatt nem csinál, úgyhogy valószínűleg a lányomnak is akkortól lehet, ha szeretne. Az iskola nálunk elvileg nem is engedi.
2023. jún. 28. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 babyboom567 ***** válasza:
31%
Biztosan nem engednék semmi ilyet.Akkor is lehet szép,ápolt,csinos,kedves szexis,vonzó egy csaj ,ha nincs géllakja.
2023. jún. 28. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
22%
18
2023. jún. 28. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
77%

14 alatt magára adó, igényes körmös nem vállalja nálunk helyben. Szóval ezért 14 alatt nem, de ha lenne helyben olyan, aki vállal fiatalabbat és akiről nem terjeng a panasz, hogy minden második vendég körömgombát kap, akkor tőlem 12-13 évesen már lehet. Nem állandóan, csak egyszer-egyszer, alkalmakra. Tulajdonképpen csak egy tartós körömlakkozás, semmi maradandó. Ha jól csinálják, nem lesz semmi baja tőle. Nekem szanaszét volt törve a körmöm géllakk előtt, papírvékony volt, de olyan szinten, hogy ha hajmosás után beletúrtam a hajamba, akkor már le is tört. (és az a vicc, hogy voltam orvosnál vele, semmi nem magyarázta ezt) Amióta géllakkom van, jobb. Még a két lakkozás közötti pár napban is teljesen oké.

Azt, hogy rendszeres legyen, nehéz kérdés. Én azt mondom, hogy hacsak nincs olyan baja, mint nekem volt, vagy hacsak nem körömrágásról való leszokásban segít, én nem fizetném. Gazdálkodja ki zsebpénzből.

Sulis szabály meg... Ha állami suliba jár, nem lehet olyan a házirendben, ami esztétikai céllal szabályozza a külső megjelenését, az OH honlapján van egy dokumentum, amiben fekete fehéren le van írva, mit tartalmazhat egy állami iskola szabályzata. Köröm esetén ez azt jelenti, hogy a hosszú (mű)köröm tiltva lehet, mert tesin veszélyes, de mondjuk egy piros tövig vágott már nem lehet tilos, mert nem veszélyes. Így ha a körme miatt csesztetnék, pusztán esztétikai céllal, én bemennék az intézménybe és szóvá tenném a vonatkozó szabályozást meglobogtatva. (Mondjuk ettől javasolnám a szolidabb színeket, ha olyan a tantestület, mert azért kimondatlanul is szépen lehet szívatni az embert, ami ellen már nem tudok lépni)

2023. jún. 28. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
94%
14-15 körül volt a lányom, mikor elkezdett körmöshöz járni. Néha én fizettem, néha ő a zsebpénzéből. Azóta már a barátnője is körmös lett, ő intézi az anyagiakat.
2023. jún. 28. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
94%
Nekem 14 évesen volt először, ekkor már a lányomnak is engedném.
2023. jún. 29. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Nekem műkörmöm 14 éves korom óta van, szerintem, ha az iskola olyan, hogy nem akad fenn egy géllakkon akkor 12-3 évesen nyugodtan lehet. Jól elkészítve semmi kárt nem okoz a természetes körömben, és, ha gyenge a lányod körme akkor egy esztétikus hosszra is meg tudja vele növeszteni gond nélkül.
2023. júl. 16. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!