Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Ha 13, 14 évesek úgy ülnek...

Ha 13, 14 évesek úgy ülnek egy padon hogy bambulva néznek ki a fejükből akkor drogoznak már a nyolcadikosok is? miert nem irtják ki a drogokat?

Figyelt kérdés

teljesen abnormális kölyköket láttam játszotér mellett de magyarok és látszik hogy jó családi hátterűek pedig. ment a zene, ők meg "beállva", egy tisztességes kulturált lakóparkban pedig.

miért nem irtják ki a drogozást hogy ebbe kell belenőni a kicsiknek is ez a "menő" és viszik egymást mindenbe?



2023. júl. 21. 06:35
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
94%
Nem. Már a bambulással is baj van?
2023. júl. 21. 06:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 A kérdező kommentje:
a tiniket is jobb hozni vinni a sulibol, kontrollálni mint egy alsóst nehogy baj érje?
2023. júl. 21. 06:40
 3/24 A kérdező kommentje:

a fűvel technokollal meg ilyenekkel van baj,meg hogy ez a menő meg "raj".

mibe neveljek fel egy gyereket ha ez várja ilyen osztálytársak/pajtik akik befolyásolják egymást?

ez pont a leginstabilabb kor egyike.

2023. júl. 21. 06:42
 4/24 anonim ***** válasza:
91%
Nekem úgy tűnik, hogy nálad van gond...
2023. júl. 21. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 A kérdező kommentje:
nem vagyok hülye hogy normálisakat nézzek be. messziről is virítanak a drogosak. nem kell a struccpolitika a gyk-ra.
2023. júl. 21. 06:46
 6/24 anonim ***** válasza:
94%

Ember… közel a 30hoz én is szoktam bambulni, meg az 1 éves gyerekem is. Egyikőnk se drogozott soha…

Az mondjuk érdekelne, hogy az utca túloldaláról a padon ülő gyerekekről hogyan állapítottad meg, hogy jó családi hátterűek? Mert tiszta volt a ruhájuk? Annak aztán sok köze van a családi hátterhez.

Magácskánál baj van a toronyban, igaz?

2023. júl. 21. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
87%

#5: ha ilyen biztos vagy magadban, mi a kérdés célja?


Egyébként az írásképed alapján Te sem csak vizet iszol reggelente...

2023. júl. 21. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
96%
Nem hiszem hogy pont a drogra kell gondolni egyből. Lehet bambultak vagy már kibeszélték magukat és vártak valakit még.. Ne legyünk ennyire tuskok.. 33éves vagyok vannak olyan napjaim nekem is hogy meghalni nincs erőm bambulok énis van hogy csinálom a dolgom és neki megyek az asztalnak vagy bárminek ami ott van. Párom ilyenkor röhögve meg kérdezi mennyit ittál szivem.. A lányom is örökölte a szeleburdiságot akkor lehet veleis bajvan 🤣🤣🤣
2023. júl. 21. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
96%
Vagy lehet csak örülnek, hogy végre nem kell koncentrálni a suliban és létezhetnek CSAK ÚGY. Otthon megint meg a tanulásra ösztönzés, stb, így ennyi idejük van csak úgy pihenni, saját gondolataikban merengeni. Te ilyet sose csináltál? Én konkrétan emlékszem, hogy ennyi idősen csináltam ezt. Mondjuk engem otthon nem zavartak meg benne, maximum megkérdezték, hogy minden rendben? 😀 Életemben még egy füves cigit se szívtam el, mindig jó vagy normális tanuló voltam. Szóval ez semmit se jelent.
2023. júl. 21. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
95%
Szerintem itt a legnagyobb fogyasztó te lehetsz....
2023. júl. 21. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!