Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Kamasz gyerekedet mennyit...

Kamasz gyerekedet mennyit hagyod kettesben a barátjával/barátnőjével? Sok lenne, amit szeretnék?

Figyelt kérdés

Szóval, a barátommal most leszünk majd 11. osztályosak, 2 évnyi macska-egér harc, drámázás után jöttünk össze május végén. Egy osztályba járunk a gimibe, így ott megvolt a napi tali, reggel jött elém, együtt sétáltunk, délután is volt, hogy hazakísért, útközben megálltunk fagyizni, kávézni stb. Szóval az jó volt.


De mióta nyári szünet van, azóta kb. sosem vagyunk kettesben. Én meg ezt vártam, mert gondoltam majd hol az egyikünknél leszünk, hol a másinkunknál, találkozunk a többiekkel, megyünk erre-arra. Aztán kb. semmi. Olyan rendes "randi randi" összvissz kétszer volt, jó, közben voltam nyaralni én is, majd ő is, de két hete itthon vagyunk mind a ketten és semmi. Találkozunk, ha a barátaink találnak ki valami programot, ott kedves, cuki, meg velem foglalkozik, de amúgy semmi.

Ma reggel is beszéltünk telefonon, kérdeztem, mit csinál ma, mondta, hogy medencézés a terv. Kérdeztem, ne menjek-e át, mondta, hogy á, nem kell. Melyik srác utasítja vissza a barátnőjét, ha az átakarna menni hozzá??? És emiatt gondoltam, hogy talán a szülei nem kedvelnének? Vagy zavarja őket, ha velem lenne?

Kétszer találkoztam velük így, barátnőként, de már ismertek korábbról. Kedvesek, közvetlenek voltak, nem éreztem kínosnak egyáltalán a dolgot, meg ők amúgy is a lazább szülőkhöz tartoznak, sokszor volt már náluk buli, vagy csak spontán iszogatás és általában ott vannak kint velünk, csatlakoznak, ők is beszélgetnek. Szóval nem tudom, ha az nem zavarja őket, hogy 10-20 kamasz ott van éjszakába nyúlóan, az miért, ha a fiuk barátnője átmenne napközben.

De igazából ha többet találkozhatnánk, csinálnánk programot MÁSHOL kettesben, az sem zavarna, ha sosem mehetnék hozzájuk... 2 hete volt egy "randinapunk", voltunk óriáskerekezni, hamburgerezni (kitaláltuk, hogy végigpróbáljuk Pest streetfoodos helyeit), utána moziban, aztán még ültünk picit a rakpartnál. És ez mondjuk hetente jó lenne, vagy akár csak az, ha eljönne, filmeznénk stb.


Nyári szünetben ez még a szülőknek is beleférne, nem?

Vagyis tőlem kérdezi anya mindig, hogy miért nem jön át XY, nyugodtan hívjam el, dehát nem mondhatom, hogy ha hívnám se jönne...


2023. aug. 3. 12:03
1 2 3 4 5
 1/46 anonim ***** válasza:
99%
Bocs, hogy ezt írom, de szerintem nem a szüleivel van a gond. Ha egy srác odavan egy lányért, akkor állandóan vele akar lenni, nem pattintja le, amikor a lány átmenne medencézni. Szerintem a srác csak szórakozik veled, nem akar semmit igazából.
2023. aug. 3. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/46 anonim ***** válasza:
100%
Tényleg elég komolytalannak tűnik egy fiatal szerelmes férfi nem ilyen hanem tuti minden nap szeretne látni
2023. aug. 3. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/46 anonim ***** válasza:
30%

kerdezd meg es kesz. Ez a nagy kulonbseg a lanyok es fiuk között... a lanyok agyalnak, gondolkoznak....

a fiuk egyszeruek. Altalaban.


Kerdezzel ra, hogy, te Jani, mi van? A baratnod vagyunk randizunk ahogy a multkor vagy ez ilyen komolytalan dolog csak es legyunk inkabb meint baratok?

Ennyi

Kapsz egy valaszt es lesz meg egy joo nyarad mert vagy azt mondja igazad van bocsi vagy azt hogy inkabb hagyjuk es akkor megint szabad vagy es pasizhatsz

2023. aug. 3. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/46 A kérdező kommentje:
Hát azért találkozunk heti 3-4-5 alkalommal, csak ugye sosem kettesben. Olyankor nem néz levegőnek, hanem fogja a kezem, ott van velem, mellettem végig, odahúz magához, átölel, de mégsem olyan, mintha kettesben, a többiek nélkül csinálnánk programot.
2023. aug. 3. 12:24
 5/46 A kérdező kommentje:

Gondoltam már rá, hogy megkérdezem, anyukám is mondta, hogy az a legegyszerűbb és legtisztább, mert felesleges gyártanom a teóriákat, aztán belelovallni magam olyasmibe, ami lehet, csak az én fejemben van.


De clingy sem akarok lenni, hogy naaa mondd már el, mi a baj, miért nem akarsz találkozni.

2023. aug. 3. 12:25
 6/46 anonim ***** válasza:
96%
Az is lehet, hogy mivel iskolaidőben minden nap találkoztok, kettesben mentek suliba, haza, és még egy osztályba is jártok, így ő szünidőben kevesebb együtt töltött időre végyik. Ő talán így képzeli el az egészet, te meg máshogy. Szerintem is legjobb megbeszélni és valamilyen középutat találni.
2023. aug. 3. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/46 anonim ***** válasza:
100%
17 év koruliek vagytok, de kettesben sose találkoztok. Bocsánat, de nemi életet nem is éltek?
2023. aug. 3. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/46 anonim ***** válasza:
100%
Itt nem a szülőkkel van a gond. Szerintem a srácnak csak jó volt, hogy a suliban mindig kéznél van egy csaj, ezért jött össze veled, de igazából nem nagyon akar kapcsolatot.
2023. aug. 3. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/46 anonim válasza:
100%
Leírás alapján egyértelműen a fiúval van gond. Komolytalanul áll a kapcsolathoz. Ha egy srác veled akar lenni, teremt rá alkalmat. Szerintem te bonyolítod túl. Egy kérdést azért esetleg megérne a dolog, ettől még egyáltalán nem vagy clingy.
2023. aug. 3. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/46 anonim ***** válasza:
15%
34 vagy mar...de nekem alap volt gimitol kezdve mikor fiuztam hogy minimum plus 3-4 ev legyen köztünk. a fiuk masok a te korodban meg
2023. aug. 3. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!