Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Jól látom hogy a szülők...

Jól látom hogy a szülők nagyrészének szúrja a szemét hogy a gyerekét bizonyos korban nem érdeklik a párkapcsolatok stb?

Figyelt kérdés
Engem nem érdekeltek, most sem érdekelnek pedig huszonéves vagyok. Valószínűleg tiniként esélyem sem lett volna ahogy kinézek, huszas éveim környékén kezdtem kikupálódni. Manapság meg az a korosztály kattan rám egyrészt amelyiket nem érdekeltem akkoriban, csak nekem nincs szükségem serdülőkre akiknek váltakozik a hangulata a hormonális változások miatt. Mondjuk bőven találkoztam a kortársaim között is ilyennel.
2023. aug. 30. 01:06
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
100%
Nem szúrja a szemét, hanem aggódik, drukkol. Ez valahol normális, de ha erőszakosan teszi, akkor nem az. A világ olyan, hogy mindenki a saját megoldásait tartja üdvözítőnek, kevés az olyan ember, aki el tudja fogadni, hogy ami neki jó, a másiknak nem az - vagy fordítva. Mindenesetre előbb azért érdemes a jószándékot feltételezni, s utána őszintén elmondani a saját szempontjaid. Aztán vagy megértik vagy nem. Az ember egy idő után úgyis le kell váljon egzisztenciálisan és érzelmileg is a szüleiről.
2023. aug. 30. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
Szülőként írom, bár még nagyon kicsi a gyerekem, hogy az a megnyugtató érzés, ha "jó kezekben" tudom a gyerekemet, tudom, hogy van kitől segítséget kérnie, kihez fordulnia érzelmi támaszért, stb. Az ember alapvetően társas lény, pszichésen is szüksége van társra - ez nem kell, hogy feltétlenül pár legyen, lehet(nek) nagyon közeli barát(ok) is, a lényeg, hogy ne egyszál magában álljon a világban, amikor szülei már nincsenek.
2023. aug. 30. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
22%

A liberálisokon kívül ez senkit nem érdekel.


Nem leszel rossz ember, ha tizenévesen ez nem érdekel, csak az ő megszállott hülyeségük, hogy a gyerekkort feltétlenül szex-el kell tönkretenni.

2023. aug. 30. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 A kérdező kommentje:
9.Attól hogy mi számít normálisnak még nem lesz egy univerzális igazság hogy mi a normális, ennyi.
2023. aug. 30. 23:36
 15/19 A kérdező kommentje:
Egyszer talán lesz kapcsolatom, amúgy sem vagyok abban a korban hogy ez extrém legyen.
2023. aug. 30. 23:37
 16/19 anonim ***** válasza:
53%

“A liberálisokon kívül ez senkit nem érdekel.”


Én pont az ellenkezőjét tapasztalom. A begyöpösödött, maradi, jellemzően a Biblián élő szarok foglalkoznak mindig mások szexuális beállítottságával és hasonlókkal

2023. aug. 31. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 A kérdező kommentje:
A z generiációs párkapcsolati piac amúgy is haldoklik.
2023. aug. 31. 20:19
 18/19 A kérdező kommentje:
Amúgy is a kapcsolathoz meg kell ütni egy bizonyos szintet külsőre, az a legfontosabb, ennyi.
2023. aug. 31. 23:57
 19/19 anonim ***** válasza:
Az is szúrja a szemüket,ha érdekelnek a párkapcsolatok. Pl. engem nagyon is érdekeltek, azért csesztettek, a tesómat meg nem,őt azért.
2023. szept. 8. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!