Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Sokakra jellemző hogy kamaszko...

Sokakra jellemző hogy kamaszkorban a hormonális változások némi személyiségtorzulást okoznak?

Figyelt kérdés
Rossz visszagondolni hogy nekem mekkora káosz volt a fejemben és milyen elferdült gondolataim voltak, viszont mikor elértem a huszonéves kort megszűntek. Manapság már relatíve kiegyensúlyozott vagyok, viszont azt az érzelmi hullámvasutat remélem nem élem meg többé mint akkor.
2023. szept. 5. 17:20
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
21%
Szerintem minden normàlisan működő kamasz kèsz kàosz. Arròl szól az egèsz időszak.
2023. szept. 5. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
Bizony, nem olyan mesés mint ahogy általában lefestik, annyi hogy jobb esetben kevesebb a felelősség mint a korai húszas években.
2023. szept. 5. 17:29
 3/19 anonim ***** válasza:
77%

Nekem sose volt ilyen érzésem! Normálisan, logikusan gondolkodtam mindig, sose voltam érzelmileg és mentálisan sem káosz.

Most 27 vagyok és ugyanúgy gondolkodom mint tiniként.

Mondjuk én nem is voltam olyan mint a legtöbb gyerek, én mindig is normálisan viselkedtem. Bulizni sem voltam sose, részeg sem voltam soha, egyáltalán nem is vágytam sose ilyesmikre.

2023. szept. 5. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
25%
3# akkor te nem voltál normális tini.
2023. szept. 5. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
38%
Szörnyű volt a kamaszkorom. Depresszió, önutálat, azt hittem engem mindenki utál, hogy dagadt vagyok (nem voltam), csóró vagyok (az voltam), szerelmes vagyok, aztán utálom, nem tudom mi akarok lenni, mit akarok tanulni, de minek is tanulni, úgysem vesznek fel (felvettek), utálom a szüleim, aztán nem utálom őket, ez nem jó, az sem jó, mindenki hülye csak én nem stb stb stb. Szóval örülök, hogy vége és remélem nem kapom vissza kamatostul a gyerekeimtől (1 lány, 1 fiú)🙈
2023. szept. 5. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
47%
Borzalmas kamasz voltam. Utólag visszagondolva nagyon-nagyon sajnálom a szüleimet, rengeteg gondot okoztam nekik.
2023. szept. 5. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
68%
Én is olyan voltam, mint a harmadik válaszoló. Ez lenne a normális.
2023. szept. 5. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
0%
Semmi normális nincs benne.
2023. szept. 5. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
60%
Dehogynem. Pont a személyiségtorzulás és az ivászat a nem normális.
2023. szept. 5. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:
Miért pontozzák le azt aki azt írja hogy neki nem volt jó? Valakik nem tudják feldolgozni hogy nem mindenkinek lila köd az a korszak?
2023. szept. 5. 23:27
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!