Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Mit csinálsz ha az amúgy...

Mit csinálsz ha az amúgy normális gyereked így állít haza a suliból?

Figyelt kérdés

Teljesen meg van őrülve, hogy neki egy IPhone 15 kell, mert a legtöbb lánynak (mondjuk ezt nehezen hiszem el) olyan van.


És ha mi nem akarjuk, akkor ő a spórolt pénzét arra költi.


15 éves. Most kezdte a gimit.


Én annyira el vagyok keseredve. Milyen világ ez? Mi a fene történt az egyébként problémamentes, normális gyerekemmel?


Ti mit csináltok ha ez történik veletek?


2023. okt. 2. 17:24
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
83%

A spórolt pénzét arra költi, amire akarja. Örülj, hogy nem tetoválást vagy piercinget szeretne és nem drogra költi a pénzt.

Egyébként egy elit gimnáziumban simán lehet, hogy a legtöbb lánynak drága telefonja van. Attól függ, milyen a szülői gárda.

2023. okt. 2. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
57%

3 hete jelent meg, Angliaban lakom, most rendeltem (munkahoz ) es 3 heten belul nem szallitanak, mert nincs annyi raktaron. Hangsulyozom, Anglia, ahol az emberek 90 %-anak iPhone-ja van 2007 ota.

Meg itt is ennyit kell ra varni.


Ehhez kepest a 15 eves lanyod magyarorszagi osztalytarsainak mar mindnek van 😆. Nehogy elhidd.

Allitsd le, majd ha dolgozik , vehet.

2023. okt. 2. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 A kérdező kommentje:
Igen, "elit"gimnazium sajnos... Én nem örültem hogy ide jött. Nem tudom milyen a szülői gárda, egyetlen egy szülői volt eddig, abból nekem nem jött ez le. Tök normális szülőkkel ültem ott együtt.
2023. okt. 2. 17:42
 4/20 anonim ***** válasza:
83%
Sajnos tényleg kapható, az Euronics-ban ~400 eFt.
2023. okt. 2. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
53%
Ne hagyd, hogy erre szórja a pénzét. Ha felnő, hálás lesz neked. Kérdés, hogy ilyen idióta környezetben erre mennyi esélye van. Inkább vegyél neki egy Motorola Edge 40 Neo telefont, minden szempontból jobb és kevesebb mint feleannyiba kerül. Esetleg jövőre ösztönözd arra, hogy elmenjen diákmunkára, akkor esetleg rájön, hogy mennyit kell szenvedni ezért a pénzért, és arra is hogy mégsem akarja elkölteni egy alsó kategóriás tudású divattermékre.
2023. okt. 2. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
98%
Én engedném hogy erre költse a pénzét, de nem engedném azonnal megvenni, hanem mondjuk egy hónap múlva. Jó eséllyel meggondolja magát. Impulzus vásárlás ellen jó módszer, felnőtteknek is ajánlják. Minél drágább a cucc, annál többet ajánlott várakozni a vásárlással.
2023. okt. 2. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 A kérdező kommentje:
Köszi 6-os ez jó ötlet. 🙂
2023. okt. 2. 18:33
 8/20 anonim ***** válasza:
97%
Gondolkozzon minimum egy hónapot és ha még utánna is akarja lelke rajta.
2023. okt. 2. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
97%
1, meg fogsz lepődni, de aki valóban elit, annak nem kell ájfon, hogy azzal menőzzön. A lányom elitgimibe járt, nem a leggazdagabbaknak voltak a legújabb, legdrágább cuccaik.
2023. okt. 2. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 A kérdező kommentje:
Mi is bőven meg tudnánk neki venni, de nem akarjuk! Egyszerűen nem akarom, hogy vigye a birkaszellem, és ettől érezze jól magát.
2023. okt. 2. 19:56
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!