Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Mit csinálnál ha megtudnád,...

Mit csinálnál ha megtudnád, hogy a gyereked rácsapkod csajok fenekére suliban?

Figyelt kérdés
Szóval egy tanár látta, aki rá is szólt, és az osztályfőnök pedig nekem elmondta. Rákérdeztem, annyit mondott, hogy ugyan semmiség ez, nem zavarja őket, poén, és jóban vannak. Ettől függetlenül szerintem nem oké viselkedés. Tizedik osztály.
2023. okt. 7. 22:05
 1/9 anonim ***** válasza:
82%
Nyilván a gyerekemmel beszélnék. Pontosabban nem is én, hanem az apja, ha van neki. Kivéve, ha eleve ez az apai minta. Akkor keresnék egy olyan férfit, aki meg tudja tanítani neki, hogy kell tisztelettel bánni a nőkkel, meg úgy általában mindenkivel.
2023. okt. 7. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Oké, és ezt hogyan kell? Tehát elmondod neki, és utána? Ha nem érdekli? Szóval nyilván arra vagyok kíváncsi, hogy mit mondanál.
2023. okt. 7. 22:35
 3/9 anonim ***** válasza:
27%
Nem "mondanám el." Most írtam, hogy férfira bíznám, aki megfelelő férfimintát tud neki adni. Az nem annyiból áll, hogy tartok egy illemtan órát a fenékcsapkodás helytelenségéről. Sokkal összetettebb annál.
2023. okt. 7. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
73%
Minek ide az apja de komolyan? Az anya is észt tud verni a fia agyába. Elkell neki mondani hogy ezt ne tegye iskolában a tanárok szeme láttára.Elmondod hogy a tanár felfigyelt erre a jelenségre ( popsicsapdosás) és nem nézi ezt jó szemmel, ne tegye ezt az iskolában ha poén ha nem mert nem illik.
2023. okt. 7. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
91%
Elmondanám neki hogy nem nyulkálhat másokhoz, ha azok nem engedték meg. Akkor sem, ha jóban vannak és ha nem mondják, nem biztos hogy nem zavarja őket. Ha nem érti, megmogyoróznám, és ha nem érti mi van, mondanám, hogy mi van, Poén. Jóban vagyunk. Ha meg megtudom hogy mégegyszer ilyet csinál, suliba mehet 18 éves koráig, onnan meg büntethető, ő dönt, ez szexuális zaklatás.
2023. okt. 7. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
75%

Igen, ahogy a #3 írta, ez nem illemtan óra kérdése. A gyereknevelés nem annyiból áll, hogy ha rájössz, hogy a gyereket valami rosszat csinált, akkor prédikálsz neki egyet. Ennek így semmilyen hatása nem lesz (nem is nevezném ezt nevelésnek).


Ha eddig nem nevelted, egyrészt ne csodálkozz, hogy ilyet csinál, másrészt akárki ül le vele beszélgetni, egy ilyen fejmosásnak nem lesz hatása. A nevelés ennél sokkal mélyebb és összetettebb folyamat, mintaadás, helyes irányba terelgetés a szülők részéről. A legjobb nevelés az, amikor úgy terelgeted a gyereket, hogy ő maga lássa be, hogy mi a helyes és mi nem. Azaz ha kisgyerek kora óta rendszeresen a szülők beszélgettek volna vele, elmagyarázták volna, hogy kell a lányokkal bánni, milyen az illemtudó fiú, mit jelent az udvariasság stb., akkor a gyerek magától tudná, hogy ha elkezdenek a hormonjai játszadozni vele, mégis mit illik csinálni és mit nem. De ahogy írtam, ez nem egy-egy beszélgetés kérdése, hanem foglalkozásoké, terelgetéseké, amelyek során a tanulságokat ő maga vonja le. Ilyen nevelésben volt része?

2023. okt. 7. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
84%
Megmondanám neki, hogy nem helyes, rosszul is járhat. Nekem lányom van, és nagyon félek, hogy ilyen helyzetbe kerül, mert kravmagázik, lehet, hogy reflexből betörné a gyerek orrát. Aztán járkálhatnék fegyelmi tárgyalásra meg bíróságra.
2023. okt. 8. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
51%

Megkérdezném tetszik e neki valaki az ismerős lányok közül.

Hogy képzeli el, az ismerkedést, udvarlást.

Kitől függ a testi része ( közös a szándék, bármikor lehet nemet mondani, közben is!)

Meddig tart a barátság, és mikortól van szerelem.

Mi a megkívánás és a szerelem közti különbség.

Mit hívunk a fiúknál görénykedésnek.

Ha minderről beszéltetek, tudni fogja, hogy mi a gond, ha 16 évesen a 10 éves szintjén viccel.

2023. okt. 8. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
66%

Elbeszégletnék vele ÉS büntetést kapna.

Nem lenne játék, telefon, gép, ugyanis undorító máshoz hozzáérni a beleegyezése nélkül, és ne érezze úgy, hogy következmények nélkül megteheti.


Plusz nem kell meglepődnie, hogyha az egyik lány, akinek ilyet csinál nem röhigcsél, hanem reflexből beveri a képét.


A mi osztályunkban is szokás volt - sok hülye gyökér -, volt egy csaj, őt állandóan, meg lerántották a gatyáját. A szülők sz.rtak bele, a tanárok nem tudtak róla.

A csaj az egyik ilyen után konkrétan eszméletlenre rúgta a srácot. Elege lett, hogy senki nem áll ki érte, ő az ügyeletes szűzk.rva (igen, ennek nevezték). Persze Ő fegyelmit kapott.


Hát bsszák meg, úgy őszintén. Engem is bántottak ugyanazok, szóval tök megértem, amikor már besokallsz - és akkor nagyon besokallsz.

2023. okt. 9. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!