Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Mikortól engednétek a hajfestést?

Mikortól engednétek a hajfestést?

Figyelt kérdés
8.osztályos lányom eredeti sötétbarna haját szőkére szeretné festeni nemtudom engedjem-e. Ti mikortól engednétek? Van megkötés milyen színű lehet?
2023. okt. 8. 13:20
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
83%
Fodrász vagyok, mi az üzletben 16 év alatti gyerekeknek, tiniknek nem festünk/szőkítünk hajat. Csak olyat engedünk, ami kimosható. 8.osztályosnak még semmiképpen nem engedném meg..
2023. okt. 8. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
16%
Amikortól kifizeti magának, pl diákmunkából.
2023. okt. 8. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
43%
Ennyire drasztikus színváltást nem engednék meg, ezt kb 3 hetente kell festeni. Majd ha megkeresi a rávalót azt csinál amit akar a hajával. Ráér később is tönkre tenni. Ahhoz hogy a barnából szőke legyen az egészet ki kell szivatni. Nagyon roncsolja a hajat.
2023. okt. 8. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
44%

Nyaron mar megengednem, mert ha megbanja vagy el lett rontva, akkor lehet meg javitani a helyzeten suliig. Plusz addig meg gondolgozhat rajta sokat, hatha idokozben megse ezt a szint valasztana, a tiniknek gyorsan valtozik az izlese.

De termeszetesen fodraszhoz vinnem, a szokites nem jatek.

Gyereket nem azert vallaltam, hogy mindenert diakmunkara kelljen mennie. En vallaltam, en akartam ot, raadasul nem csak a minimumot szeretnem neki megadni, hanem azt, amit tudok (esszeru kereteken belul).


Kit tamogasson az ember, ha nem a gyereket? Erdekesen gondolkoznak egyesek,na mindegy.


Raadasul tinirol beszelunk, keresi onmagat, a stilusat, szamomra a hajfestes is tokeletesen belefer ebbe. Nem tetovalast akar, ez semmi extra.

2023. okt. 8. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
76%
Én 15 éves koromban kezdtem festeni a hajam, így a lányomnak is meg fogom engedni, ha szeretné. Normális felnőtt lettem, a hajamat sem festem kb. 15 éve. Most 43 vagyok.
2023. okt. 8. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
68%

Nekem pont 14 évesen ment tönkre a hajam a szőkítéstől.

18 évesen alig maradt a hosszú barna hajamból egy csutka.

Az összes többi lánynak, aki nem festette, meg egészséges hosszú haja volt.

20 évesen már póthaj kellett.

Én nem fogom engedni a lányaimnak, nekem anyám szart bele.

2023. okt. 8. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
28%
#4, és szerinted azzal támogatod a gyereket ,hogy 15 évesen hagyod, hogy szőke legyen és tönkre menjen a haja? Én mással támogatom, például fizettem neki a külön németet, hogy 15 évesen nyelvvizsgája legyen, elsős kora óta behordtam a városba egy tanctagozatos iskolába, mert nagyon tehetséges táncos. Úgy gondolom, ezekkel többre megy, mint a szőke hajjal, de kinek mi a prioritás az életben. Szerintem te gondolkodsz érdekesen, ha a szőke haj a nem minimum.
2023. okt. 8. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
47%
Nálunk egyházi gimiben nem engedték, szóval ez is kérdés, hova fog menni majd, ott mit enged a házirend. Egyébként szünetre olyan 14 éves kortól engednék valami hajszínezőt, festéket inkább csak 16 éves kortól.
2023. okt. 8. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
57%

7-es, nem kell kiforgatni a szavaimat. Termeszetesen a gyereket nem csak ezzel tamogatjuk, csak arra reflektaltam, hogy egy szaros hajfestes miatt tobben itt mar dolgozni kuldik oket.

Ez nevetseges.

2023. okt. 8. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
31%

"egy szaros hajfestes miatt tobben itt mar dolgozni kuldik oket."

Nem küldöm. Nevelem. A hajfestes luxus, főleg egy tizenéves iskolásnak. Ha ilyesmit akar, az pont jó alkalom arra, hogy megtanulja, hogy a pénz nem csak úgy terem rá. Nem kaja vagy kozmetikum vagy ruha, amire pénzt kell keresnie. Ezeket mind megkapja, jó minösegben, bőségesen.

2023. okt. 8. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!