Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Egyetértetek ezzel a fegyelmez...

Egyetértetek ezzel a fegyelmezéssel?

Figyelt kérdés
Egyik haveromat (15F) úgy bünteti az apja, ha valami rosszat csinál (rossz jegy, késés otthonról, visszabeszélés), hogy megfekvőzteti. Fekvőtámaszokat kell csinálnia minden csínyért... Szerintetek ez rendben van?
2023. okt. 23. 19:39
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
84%
Szerintem hasznára válik a srácnak. Lehetne más gyakorlatokkal váltogatni, húzódzkodás, felülés, törzsemelés, ... hogy arányos legyen a terhelés.
2023. okt. 23. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
91%
Nálunk testnevelés órán a tanár csinálta ezt. Teljesen korrekt büntetés, ráadásul nemhogy baja nem lesz tőle a fiúnak, de még hasznára is válik.
2023. okt. 23. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
83%
Szerintem nem jó dolog összekötni a sportot, testmozgást negatív érzelmekkel.
2023. okt. 23. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
33%

Velünk ezt a technikatanár is megcsináltatta...

MEg a dögnehéz táskánkat tarthattuk a fejünk felett fél órát és hasonlók.

Nem értek vele egyet, nekem ez pont olyan fizikai bántalmazás, mint egy pofon.

2023. okt. 23. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
37%
Iskolai fegyelmezésnek tökéletes, otthoni nevelésnek... nevetséges.
2023. okt. 23. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
65%
Sok emberre ráférne.
2023. okt. 23. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
16%
Kamu
2023. okt. 24. 03:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:

#1 - #6 köszönöm a véleményeteket, ment a zöld. #7 no comment...

Azért tettem fel a kérdést, mert kíváncsi voltam mit gondoltok. Nekem speciel tetszik, még fel is vetném sztem a szüleimnek zsebpénz csökkentés helyett.

Haverommal nem értünk egyet, ő testi fenyítésnek, megalázónak véli.

2023. okt. 24. 07:03
 9/14 anonim ***** válasza:
97%

Èn csak a kèsèsèrt adnàm, ha nem jelzett, hogy kèsik. Rossz jegy magàbam a büntetès, nem kell mèg egy. Ha làtja, hogy kèsni fog, ès ìr sms-t, az szintèn korrekt. Ha sietünk valahova, vagy mèg kisebb kamasz, ès màr aludnia kène menni, akkor igyekezzen nem kèsni. A visszabeszèlès, ha nem hasznàl csùnya szavakat, akkor szabad vèlemènnyìlvànìtàs.

,,Kicsit" katonànàsnak tűnik az apuka.

2023. okt. 24. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%

Haverodnak van igaza. Persze, hogy testi fenyítésnek veszi, mikor az is, mivel kényszerből kell csinálnia. És igenis megalázó, hiszen az akarata ellen történik.

persze, biztos izmosodik tőle, de attól még nem fogja pozitívan megélni.

2023. okt. 24. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!