Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Tudom, hülyén hangzik. De...

Tudom, hülyén hangzik. De hogy kaphatnék a legegyszerűbben igazgatóit / ofőit?

Figyelt kérdés
2010. okt. 20. 13:16
1 2 3 4 5 6 7
 1/62 anonim ***** válasza:
70%
Gyűjts össze jópár igazolatlan órát.
2010. okt. 20. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/62 anonim ***** válasza:
Dobd ki az ablakot valamivel pl. De miért kell ez neked?
2010. okt. 20. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/62 anonim ***** válasza:
feleselj a tanárral
2010. okt. 20. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/62 A kérdező kommentje:

1. igazolatlan után nálunk már megy a feljelentés a szülőnek hogy holvolt a gyerek stb. így meg úgy..

2. az ablakos azért nem jó mert ki kell fizetni...


Azért akarom mert ez az utolsó évem a suliban és rájöttem hogy ezalatt a pár év alatt semmilyen büntetést nem kaptam...végig "jókislány" voltam.És elegem van abból hogy akármit mondok a tanárnak nem küldenek ki se szaktanári se semmi és ezért utálnak az osztályban mert hogyha beszólnak valamit akkor őket egyből viszik az ofőhöz és ők szívják meg helyettem

2010. okt. 20. 13:30
 5/62 anonim ***** válasza:
8-os vagy? Mert ha igen, nem ajánlom hogy 2. félévben begyűjts egy igazgatóit/ofőit, mert nem biztos hogy szívesen felvesznek egy középsuliba. (De lehet hogy ha 1. félévben csinálod, akkor sem.) Van egy csomó ötletem (oszttársam egész alsóban jókislány volt és kitalálta, hogy neki kell egy intő. :D Meg a röpdogákat is direkt elcsęszi hogy kapjon egy egyest), de attól függ a beírás súlyossága hogy mennyire szigorúak nálatok.
2010. okt. 20. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/62 A kérdező kommentje:
A második félév nemszámít a továbbtanulásba és ahova én akarok menni oda 3,3as átlaggal fölvesznek...A jegyeim se olyan szarok mert(szem.pl. : ha kapok egy5öst akkor anyámék adnak egy 1000-rest de hogyha 1est kapok akkor nekem kell adnom 2000-ret)szóval a jegyeimmel nincsen gond...
2010. okt. 20. 13:40
 7/62 A kérdező kommentje:
Egyáltalán nem súlyos...De akármit csinálok nekem mégsincs
2010. okt. 20. 13:41
 8/62 anonim ***** válasza:
Furcsa, a tesóm most 8-os és náluk számít. Úgy értettem a súlyosságot, hogy nem mindegy, hogy szóbelit kapsz vagy ofőit, mert az ofőiért többet kell tenned, szal az súlyosabb. Azért az durva, hogy többet kell adnod ha 1-est kapsz, mint amennyit te kapsz egy ötösért. De szerintem úgyse jó megoldás a azért pénzt adni, mert 5-öst kaptál. (Nekem már 18 ezrem lenne ha nálunk is így lenne, visszafizetés nélkül. Habár ha nekem pénzt adnának egy ötösért, én tuti visszaadnám mert kapok még eleget. :D)
2010. okt. 20. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/62 anonim ***** válasza:
80%
osztálytársam az udvarról a földszinti ablakon bemászott és osztályfőnökit kapott ;)
2010. okt. 20. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/62 anonim ***** válasza:

Verj meg valakit nagyon keményen :D Pofázz a tanárokkal, de nagyon durván :P

De szerintem az ablakkitörés sem rossz. Nálunk ma törte ki az egyik gyerek az egyik ablakot xD


13,5/L

2010. okt. 20. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!