Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Miért vannak úgy oda a magassá...

Miért vannak úgy oda a magasságuk miatt a kamaszok?

Figyelt kérdés
Nagyobbik lányom 167 cm magas, ami szerintem nagyon jó, se nem túl alacsony, se nem túl magas, szép úgy ahogy van. De teljesen ki van akadva rajta, hogy ő miért nem lett magasabb. Öccse most nagy növésben van, jelenleg kb 175 centi 13 évesen (egy év alatt 18 centit nőtt), húga pedig n(szintén 13 éves) 172 centi. Nem értem miért olyan fontos ki mennyire magas. Osztálytársai is egymás magasságát méregetik össze állandóan, lányom legjobb barátnője is..
jan. 6. 13:37
 1/10 anonim ***** válasza:
70%
Megkérdezted őket?
jan. 6. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
92%
Én azért voltam "úgy oda", mert a "magasságom" egyrészt kizárt pár szakmát, amit szerettem volna, másrészt untam, hogy mindent fel kell hajtani.
jan. 6. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Mert még nem dolgozta fel, hogy eddig ő volt fizikailag is a legnagyobb, mostanra meg fölétornyosultak a kistesói.
jan. 6. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
92%

Ahogy írják.

Pl fel kell hajtani minden ruhát

Kizár pár szakmát

És a megjelenésben párkeresésben is fontos lehet ahogy nálunk férfiaknál is lehetsz totál kigyúrt kommandósnak való nagyfarkú jódumás jóképű ha közbe 140 centis törpe vagy.

jan. 6. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
92%
Mert ő a legidősebb és mégis ő a legkisebb 🤷🏼‍♀️. Amúgy kamasz, nyilván érzékeny mindenre, arra is, hogy "kilóg a sorból", mert a kistesói magasak ő nem. Aztán lehet volt kis piszkálódás is a tesóktól (attól, hogy te nem hallottad) a magassága miatt + plusz érzékeny tinilány és kész is a palotaforradalom.
jan. 6. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Mert minnél nagyobbak (felnőttebek akarnak lenni), pláne, hogy a huga ilyen magas.

12 éves fiam 181 cm. Az ő osztálytársai közül is van aki irigykedik rá.

jan. 6. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom, honnan veszed, hogy “minden” kamasz ki lenne borulva a magasságától. A te lányodat nyilván zavarja az, hogy a két fiatalabb testvére túlnőtte őt. Ez egyébként még simán változhat.
jan. 9. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
64%

Mondjuk mert van, akit zavar. Ennyi.


Engem csak annyiban, hogy a 170-et magasnak érzem. IGen, annak, de most mit csináljak vele? Vágjam le a lábam?


A kamaszod tanulja meg elfogadni magát, bármilyen nehéz is az ő korában ;)

jan. 10. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
50%
Egy 167-8 centis lánynak NEM kell felhajtani a ruhákat :D Lol. Az tök átlagmagasság.
jan. 10. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
67%
Senki nem is írt ilyet, 9-es. Egyik ilyen kommentelő sem írta le a magasságát, hanem a kérdező általánosító kérdésére válaszoltak.
jan. 10. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!