Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Mit tennél? kicsit váratlanul...

Mit tennél? kicsit váratlanul érintett ! 15 éves lányom be hintette ,hogy neki a lányok tetszenek ! Azóta se tudok magamhoz térni, sőt reagálni se rá! Kérhetném a negatív hosszá szólásokat!

Figyelt kérdés
márc. 10. 16:47
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:
15 éves .
márc. 10. 16:47
 2/13 anonim ***** válasza:
93%
Én csak attól félteném, hogy hogy fog vele bánni a világ. Egyébként nem érdekelne, támogatnám, szeretném ugyanúgy, és szurkolnék, hogy rendes párja legyen.
márc. 10. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
83%
Nem venném túl komolyan, mert csak 15 éves. Egyébként meg mit tudnál csinálni? Majd kiderül, gondolom fiúval és lánnyal se volt még.
márc. 10. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
7%
Elmagyaráznám neki hogy, ez egy divat és hóbort,annyi haszna van mint a kutyasétáltatásnak vagy az okos telefonnak.
márc. 10. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
87%

Egyrészt az, hogy 15 évesen a lányok tetszenek neki, még nem _feltétlenül_ jelenti azt, hogy leszbikus, és soha nem is fogják érdekelni a fiúk/férfiak. Lehet, hogy így lesz, de lehet, hogy biszex vagy pánszex, vagy egyszerűen _most_ csupa idióta, nem szimpatikus srác van körülötte (15 évesen ez nem olyan ritka:-), ellenben van most egy nagyon kedves, megértő lány osztálytársa, akivel amolyan lelkitársak és úgy érzi "szerelmes" belé.


Én úgy állnék hozzá ehhez, hogy beszélgetnék vele szívesen erről HA igényli, esetleg óvatosan rákérdeznék, hogy _egy_ konkrét lány tetszik-e neki stb., de úgy általánosságban nem pörögnék ezen, max. annyit mondanék, hogy teljesen rendben van ez így, de nem feltétlenül kell beskatulyáznia magát most, szeressen, akit akar, udvaroljon annak, aki tetszik neki, fiú, lány mindegy, aztán majd kialakulnak a dolgok.


Én pl. amióta az eszemet tudom mindig is éreztem vonzalmat nők iránt is, mindig voltak női "crushjaim", nemi vágyat is éreztem/érzek nők iránt is, és volt egy időszak az életemben, amikor történt fizikálisan is ez meg az néhány alkalommal nőkkel, de alapvetően heteroszexuálisként gondolok magamra, párkapcsolatban pl. mindig férfiakkal voltam, férjem van és most éppen terhes vagyok. Szóval szerintem most ennyi alapján nem kell túlreagálni ezt a helyzetet, majd alakulnak a dolgai.

márc. 10. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
93%

A női test szebb, mint a férfiaké, ezzel nagyon nem lehet vitatkozni. Ha a lányod inkább rajta felejti a szemét egy-egy lányon, az még nem jelent semmit, pláne, hogy a vele egykorú fiúk még nála is éretlenebbek.


Persze más a helyzet, ha konkrét együttlétről fantáziál lányokkal, de ezt neki kell tudnia. Te annyit tehetsz, hogy elmondod neki, hogy szereted ígyis-úgyis, és ha van konkrétan valakivel valami, azt ugyan hozza már haza bemutatni, és természetesen beszélhet veled mindenről.


(Ha meg tényleg leszbikus, akkor legalább attól nem kell félned, hogy fél év múlva bejelenti, hogy terhes.)

márc. 10. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
36%
Majd kinövi.
márc. 10. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
66%
Mert mi is most a bajod? Miben befolyásolja a te életed az, hogy a lányod nem azt jelentette be, hogy hetero? Legalább attól nem kell félj, hogy teherbe esik az első hülyegyerektől, akit hazavisz. Meg a családon belüli erőszak is a hetero kapcsolatok ismérve.
márc. 10. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
0%

8!


Az utolsó mondatoddal vitatkoznék. Pont, hogy a homo kapcsolatokban jellemző jobban az erőszak, féltékenység, szerelemféltés,megcsalás,bántalmazás.

márc. 10. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
0%
Pszihológus, vagy menne a háztól.
márc. 12. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!