Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » 11 és fél éves gyereknek első...

11 és fél éves gyereknek első szemüveghez hol tudnék szemvizsgálatot intézni Budapesten?

Figyelt kérdés
Vidékiek vagyunk, itt nincs gyermekszemészet, Ofotértben 14 év felett lehet időpontot foglalni.

ápr. 11. 11:25
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
91%
Kérdezd meg a gyerekorvosotokat, hová tartoztok területileg.
ápr. 11. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
100%
Sima szemeszetre kérsz időpontot vidéken, ahol éltek
ápr. 11. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 A kérdező kommentje:
Mármint felnőtt szemészetre?
ápr. 11. 12:34
 4/20 anonim ***** válasza:
100%
Igen
ápr. 11. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
78%
Az előzőekhez annyit tennék hozzá, hogy állami rendelésen lehet, hogy több hónap az előjegyzési idő. A rendelés meg tipikusan munkaidőben (és egyúttal iskolaidőben) van. Ha anyagilag nem gond, kézenfekvőbb egy maszek szemészorvost keresni. Nekem ez a véleményem.
ápr. 11. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
100%

Ezt osztom én is, 5.

2,4 voltam.

ápr. 11. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 Andi80018 ***** válasza:
100%

Én a Svábhegyi Gyerekklinikát mondanám, ajánlanám.


[link]

ápr. 11. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:
Köszönöm. Igen, magánban gondolkodtam, svábhegyire úgyis jártunk anno màs szakorvoshoz, remek ötlet. ( Amúgy nálunk vidéken két hétre van időpont az állami dokikhoz, csak tudom, hogy sima szemüvegfelírás jelenleg nem tartozik az állami szemészek munkakörébe, már itt tartunk Magyarországon. )Köszönjük a segítséget.
ápr. 11. 14:00
 9/20 Andi80018 ***** válasza:
100%
A fiam is járt a svábhegyibe szemészetre, és nagyon jó fejek, türelmesek is, plusz ott meg is lehet ugye csináltatni egyből a szemüveget. Ott voltunk más rendeléseken is, mind jó volt...
ápr. 11. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
57%

"...csak tudom, hogy sima szemüvegfelírás jelenleg nem tartozik az állami szemészek munkakörébe, már itt tartunk Magyarországon"


Nem Magyarországon élek, itt nálunk sosem tartozott a szemesz orvosok munkakörébe, ezzel az optometrista foglalkozik az optikákban. A szemész orvos a szembetegsegekkel foglalkozik.

ápr. 11. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!