Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » 15 éves lánynak engednétek a...

15 éves lánynak engednétek a szájfeltöltést nyárra?

Figyelt kérdés
ápr. 15. 15:26
1 2 3 4 5
 31/42 anonim ***** válasza:
97%

Nem! Nem vagyok képben ezekkel a dolgokkal, de egyáltalán fogadnak ilyen helyeken 18 év alattiakat?

Másrészt meg alig láttam olyat, ami szép, ízléses. Nyilván 18 éves kora után, amikor már felnőtt, nem tudnám visszatartani, ha nagyon akarja, akkor a saját pénzéből úgyis meg tudná csináltatni, de egy kiskorú esetében ez szóba sem jöhet, de utána sem örülnék neki…

ápr. 15. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/42 babyboom567 ***** válasza:
94%
Remélem ha elviszed feltöltetni a száját, a szakember felnyom a gyámügyön,mert aki egy pillanatra is elgondolkodik ezen a kérésen, az szülőként teljesen megbukott.És az még elnézhető,hogy nem adtál át követendő normákat,ezzel semmi baj(rengetegen vannak így),de hogy komolyan elgondolkodsz,hogy 15 évesen szájfeltöltést kell kapnia,hát na,tragédia.
ápr. 15. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/42 anonim ***** válasza:
100%

NEM. Van szep igenyes szajfeltoltes amirol senki se mondja meg, hogy az az... nem arrol van szo, hogy demonizalom ezeket a beavatkozasokat, es mint sokan masok a szajtoltesnel a kacsaszajat asszocialom. De o egy fejlodo szervezet kizart, hogy engedjem. Inkabb elvinnem pszichologushoz ha mar en nem tudtam benne helyretenni ezeket a dolgokat. Ha nem a szocial media hatasara akarja, ha tenyleg deformalt a szaja akkor 17-18 evesen oke de 15 evesen nem tud meg errol felelos dontest hozni. Sok felnott sem!

Nezd tudom milyen ez, 70/a-s mellel lettem megaldva, egesz tinikoromban azt vartam hogy vegre mehessek megcsinaltatni (akkorat akartam ami aranyosan termeszetes a testemhez) es aldom az eget hogy a 18at betoltve nem szaladtam a klinikara. Mert mar nem erdekel. A mellem szep, csak kicsi. Ez van, elfogadtam es megszerettem. Ehhez nyilvan hozzajartult az is, hogy sose volt ra panasz, sok fiu udvarolt a kamaszkorom alatt (akad most is, de mar megallapodtam es csaladom van) valtozunk folyamatosan, es az enkepunk, onkepunk is valtozik. A szajfeltoltes a maga modjan vegleges, hiaba szivodik fel az anyag, azt ujra kell tolteni es igenyelni is fogja az ujratolteset.

Lehet muszempillaja (es itt se a csuma osszeragadt seprure gondoljatok kerlek, egy termeszetes hosszusagu 2d nagyon szep hatast kelt es kedves ferfiak, sok no kepe ala kommenteltek milyen gyonyoru, mikozben sminktetovalasa es muszempillaja van, csak fel se tunik nektek) ha akarja lehet fotozasa szep sminkkel (gyonyoru ido van, rengeteg szep viragos tavaszi kepet lehet most csinalni) de szepeszeti beavatkozast egeszen biztosan ne...

ápr. 15. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/42 anonim ***** válasza:
100%
Szerintetek.a kérdező nem egy kamaszokra gerjedő pasi?(Felnőtt párkapcsolatok topicban van belőlük bőven.) Kétlem, hogy egy szülő ilyet kérdezne. Még esetleg a kislány, de szerintem inkább az első tippem.
ápr. 15. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/42 anonim ***** válasza:
100%
amíg olyan tájékozatlan, hogy "nyárra" kéri, addig inkább tanulja meg a googlet használni.
ápr. 15. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/42 anonim ***** válasza:
78%
Kizárt dolog. A kacsaszájnál amúgy sincs rondább szerintem. A Holdról is látszik, hogy mű, nem értem kinek jön ez be, én még nem láttam olyat, akinek jól állt volna.
ápr. 16. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/42 anonim ***** válasza:
89%

Influenszerektől látta. Farkas timi, Markó Rebeka meg a többi agyas, akik huszonkevés évesen már szét vannak plasztikázva, és előadják a kislány követőiknek, hogy ez semmiség, mindenki csinálja, ettől leszel szép.

Próbáljatok beszélni vele, hogy ez butaság, és ezek a lányok sem lettek szebbek tőle, ha alaposan megnézi a kepeket. Nem fogják egyébként a 15 évesnek megcsinálni.

ápr. 16. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/42 anonim ***** válasza:
100%

És az minek neki? Hogy jobban tudjon szopni? Már bocsi…

Teljesen kizárt, de amúgy meg se csinálják 15 éves pisis kislányoknak.

A szülinapjára meg ha egy csomag kokaint kér, azt is meg kell kapnia?

ápr. 16. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/42 anonim ***** válasza:
79%
Nem, mert baromi ronda, egyik pasinak sem tetszik.
ápr. 17. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/42 anonim ***** válasza:
100%
Ha ezt kérte szülinapjára helyette net letiltást, fiók felfüggesztést és pszichológust kapna. Gondolom nem magától találta ki, hogy "kicsi a szája", hanem látta valamelyik majom influencertől. Farkas Timi, Marko Rebeka, Bish Barbie... Nem tudom mennyire nézed a lányod kiket követ a közösségi oldalakon, de érdemes lenne utána nézned. Alaposan elbeszélgetni vele, hogy ezek az influencerek mit képviselnek (hehe 😂), egy beavatkozás mivel jár, miért nem látja magát szépnek és hogy ki mondja ezt rá.
ápr. 17. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!