Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Kis- vagy nagykamasz gyereked...

Kis- vagy nagykamasz gyereked mennyi időt tölt a társaságodban, ha egész nap otthon vagytok a lakásban? Jellemző, hogy inkább a szobájában tölti a nap nagyrészét?

Figyelt kérdés
Kb fél éve a 12 éves lányom, ha itthon vagyunk, szinte végig a szobájában van, gyakorlatilag kb 1 órát, ha kint tölt a nappaliban. Előtte meg pont fordítva volt, szinte alig ment be a szobájába. Részben örülök neki, mert én is tudom csinálni jobban a dolgaim, részben viszont bűntudatom van, mert olyan, mintha elhanyagolnám, nem törődnék vele.
ápr. 27. 07:43
 1/6 A kérdező kommentje:
Még annyi, hogy egyébként nem változott meg a viselkedése, itthon sem változott semmi.
ápr. 27. 07:44
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Ez teljesen normális.

Csak a közös étkezésekre jön ki, és tudtok közben beszélhetni + vannak családi programok, akkor teljesen normális kiskamasz szülő kapcsolat

ápr. 27. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
12 éves lesz a fiam. Ő is sokat van a szobájában, de szerintem ez normális. Emellett, ha olyan kedve van játszik a 3,5 éves húgával, beszélget velünk is, de már bőven van igénye a magánszférára is.
ápr. 27. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Keveset

Segit a hazimunkabam a kertben fozesben miazmas. Neha beszelgetunk neha nem kozbe. Sajat gepe nincs, telon zenet halgat tancikal setalhat kozben, neha rajzolgat. Szeret a kertben lenni kifekudni a melegbe. Lesz majd uj hinta na azt imadni fogja 🙂

Alapvetoen nem egy szobanoveny tipus. Mikor kedve van elvonul. De az napi 2-3 ora max.

Neki a tarsasag a fontos. Tesokkal jol elvan. Baratokkal eljar bringazni.

ápr. 27. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Hol így, hol úgy, ahonnan a szél fúj. :)

Vagy, hogy órákig csetelnek a haverokkal bezárkózva, de van, hogy a nagy jön, hogy menjünk ki a kutyával és akkor egy órát dumál, van, hogy a középső társasozni akar, és akkor az megint egy óra együtt. A kicsi alapból sokkal magánakvalóbb, ő ha a nappaliban van is, akkor is inkább a tévét nézi. Szerintem beszélgetünk eleget, nincs hiányérzetem, mindenkiről tudom, mi foglalkoztatja.

ápr. 27. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
13-14 éves kora körül volt, hogy alig láttam. Vagy a szobájában volt egyedül, vagy kint barátokkal. 16 éves kora körül kezdett el megint velünk lógni, kirándulni, meg kint lenni a nappaliban esténként, és mindent megbeszélni velünk.
ápr. 27. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!