Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Mit tennétek a haver csajokkal?

Mit tennétek a haver csajokkal?

Figyelt kérdés

Van egy nagylanyom, 16 eves es van egy kis tesója aki 2.

A nagyugye mar kamasz, eleg sokat lognnak baratnőkkel, remdszerint feljonnek hozzank, vagy mennek erre-arra.

Direkt kertem ma a lanyom hogy h esetleg pont alvas időbe jönnének fel a lakasra akkor halkan, mert Eszter alszik akkor. Mar egy fel oraja elaludt, nagy csörterve bejottek a bejarati ajtón, rögtön mocorgni kezdett a kislanyom, kimentem, mondom nem ezt beszeltuk. 3an voltak. Az egyik ugy hozta a pofajat hogy azt hittem megtépem. Mit kepzelnek?? Visszajottem elaltatni UJRA a lanyom 5 perc mulva leejtettek VELETLEN a kulcsomot mit ad isten a szobaajtónk elott. Itt mar kirontottam hogy ebből eleg volt a kislány miattatok nem tud aludni!!!!

A szajhuzos kislany megjegyezte az orra alatt hogy szólni fogok annyukamnak hogy beszel velünk anyukad?? Mondom tessek?? Te vagy itt a vendeg zavarod az itt lakot es nekked all feljebb? Mondom add meg anyyukad szamat szivesen felhivom en es elmagyarazom neki hogy milyen taknyot nevelt, nem ismeri az illemet vendegsegbe.

Egy szo nelkul elmentek nagy morogva.

Fortyogtam még egy ideig.

Hazajött aztan egyedul a lanyom es mondta hogy legyek mar kicsit lazabb, nem akkora tragedia volt ez.

Szerintetek??


máj. 18. 19:14
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
68%
Legyél egy kicsit lazább, nem kell felfújni a semmit.
máj. 18. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
62%
Te nem vagy normális.
máj. 18. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
75%
Szebben kellett volna szòlnod nekik. Elhiszem, hogy faradt vagy, de nagyon tahòn adtad eló a mondanivalód.
máj. 18. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
73%

Ezeket valószínűleg nem direkt csinálták csak benned tombolnak a hormonok. Paraszt voltál...

A nagyobb gyerektől ne már el a barátait mert még fog gyűlölni.

máj. 18. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
63%
Szerintem ez egy normális kérés volt. És 16 évesen fel lehetne fogni. Ahogyan te írtad: menjenek erre-arra és ne jöjjenek fel hozzátok, vagy csak mondjuk 4 óra után.
máj. 18. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
43%
Igazad volt kérdező!
máj. 18. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 A kérdező kommentje:
Az a baj hogy a mai fiataolakt r.... bunko, illemtudatlan ku... anyukak nevelik. 20 evesen mar szultek a semmire. Es itt nwm vagyoni dolgokra gondolok.
máj. 18. 20:28
 8/25 anonim ***** válasza:
80%
Igazad van kérdező. De azért agresszív vagy!
máj. 18. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
91%
Miért, a te lányodat ki nevelte? Amúgy igazad volt, de ez a mai fiatalozás elég gáz a részedről. Itt ő is ugyanúgy bunkó volt mint a többi. Te is bunkó, illamtudatlan, kur^a anyuka vagy?
máj. 18. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
90%

Te beszél itt arról, hogy a mai fiatalokat fogy nevelik, miközben te magad vagy a legnagyobb paraszt.


Attól, hogy vállalták egy második gyereket attól még az elsőnek is vannak idénye, akkor is ha 16,és neki az az igénye, hogy a barátnőiv legyen. Ez ugyanolyan igény, minthogy a kicsinek aludnia kell. Véletlenül felébresztették, ez van. Gondolj bele, hogy az elmúlt két évben a kicsi hányszor ébresztette fel a nagyot? Hányszor kellett úgy iskolába mennie, hogy nem tudott aludni rendesen, mert a szomszéd szobában bömbölt a kis tesó? 2 éve úgy él, hogy kialvatlan idegbeteg az anyja, lábujjhegyen kell járnia a lakásban, de őt nem hagyják aludni. Majd úgy beszél a barátnői el, mint a kapca ronggyal és még te vagy felháborodva, hogy "ezek a mai fiatalok".


Kicsit nézz már magadba. Ha így folytatod a nagyobbik lányod 18 éves kora után jó eséllyel nem fogad látni, el fog húzni jó messzire tőled és vissza se néz.

máj. 18. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!