Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » KAMASZOK! Titeket nem zavarnak...

KAMASZOK! Titeket nem zavarnak a csúnyán néző boszik?

Figyelt kérdés

Ma buszoztam legjobb barátnőmmel és két haverommal, és ott ült a közelben egy öreg néni is az ő BFFjével :D És arról beszéltek, hogy mi mennyire semmibe vesszük a világot :P Meg hogy nincs bennünk lányokban manapság tartás.. Mert hátrafordultunk beszélgetni a fiúkhoz? Nekem meg külön beszóltak mert nagyon csikis nagyok és hideg kézzel hozzáértek a nyakamhoz és sikítottam egy kicsit :S Aztán az se tetszik nekik ha nem sportolunk, meg az se ha egész nap a koripáylán lógunk :P Mi jó nekik? Ha levesszük hazafelé a buszon a hátizsákunkat az a baj hogy átesnek rajta, ha fenn hagyjuk akkor meg hogy nem férnek el :P Ha távol ülünk tőlük, akkor undokok vagyunk, ha közel akkor meg hallgatóznak. Titeket is őrületbe kergetnek ezek a nénik?


12,5/L


2010. nov. 12. 22:32
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
39%
Egyszer te is leszel ilyen néni :)
2010. nov. 12. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
25%
Jól vagy? Orvos látott mostanában?
2010. nov. 12. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 A kérdező kommentje:
Én remélem nem leszek ilyen zsémbes :S Amúgy igen, pont ma voltam orvosnál xD De titeket nem zavarnak?
2010. nov. 12. 22:41
 4/30 anonim ***** válasza:
14%
Engem az zavar, hogy az ilyen szarosok mint te, képtelenek átadni a helyüket az idősebbeknek. A metró, busz, villamos tele van öregekkel és a negyvenévesek ugrálnak fel, mert az okos tizenévesek látványosan zenét hallgatnak és bámulnak kifelé, miközben tudják, hogy az öregnek állnia kell majd. Persze van kivétel, de nagyon-nagyon ritka. Szóval, ha nem haragszol nagyon meg rám, én inkább vagyok az öreg nénik pártján. Remélhetőleg te is leszel majd egyszer öreg és remélhetőleg addigra a fiatalok és a gyerekek udvariasak lesznek. Akkor olvasd majd vissza ezt a fórumot és rájössz, hogy a baj a gyerekekkel van inkább, mint az idősebbekkel.
2010. nov. 12. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:
38%

Nem.Engem inkább az zavar, hogy a kölkök nem tudnak viselkedni, sikítoznak, a fiúknak "mindent" megengednek

éa ha akarom ha nem, a tömött buszon 30féle zenét kell hallgassak :P

2010. nov. 12. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:
71%
engem meg az zavar, hogy ezek miatt nincs hely a tömegközlekedési eszközökön, mert ha kell, ha nem utaznak, mert ingyen van.
2010. nov. 12. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:
47%
Bocs, megint én...egy eset... rengeteg ember a piros 7-esen a Blahánál.Bácsi felszáll, fiatalok:Remélem hamarosan kitalálnak egy szert, hogy az öregek kihalljanak.Bácsi:Fiam, mire öreg leszel, feltalálják. :)
2010. nov. 12. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 A kérdező kommentje:
A helyemet én mindig átadom. A zenehallgatás hangosan pedig elég gáz. A fiúknak max. átkarolást engedek, a többi enyhe ribiségre utalna. Próbálok mindig udvarias lenni, ha gitárról megyek haza a tömött buszon hangszerrel is fel szoktam állni. De mi sok bajuk van velünk? Nem hangoskodunk, rendetlenkedünk
2010. nov. 12. 23:00
 9/30 anonim ***** válasza:
93%
Én ugyan nem vagyok már mai csitri, 28 vagyok, egy másfél éves kisfiú anyukája, de azért láttam már egy-két idősebb bunkót. És engem az idegesít, hogy minden esetben a fiatalokat szidják, általánosítanak, holott nem kéne. A kérdező által leírt szituációban most mondja már meg valaki, hogy ki provokált kit? Miért szólnak be a nagyik, hogy semmibe veszik a világot? Meg hogy nincs bennük tartás... Szerintem itt a nagyik provokáltak, nem a lányok voltak bunkók velük.
2010. nov. 12. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:
29%

Akkor te azok közé tartozol, akiket kedvelek. Én azokról írtam, akik helyett nekem kell elsőként felpattannom, hogy le tudjanak ülni. Valamelyik nap is, 80 éves bácsika felszállt a buszra, mindkét oldalon 13-17 éves gyerekek ültek. Aztán ültek továbbra is, a bácsi meg csak kapaszkodott. Átadtam volna a helyem, de mivel én is már álltam, így nem volt mit. 2 megállót végigállt, mire le tudott ülni, mert leszállt valaki.


Az a baj - és ez nem igaz persze általánosságban azért -, hogy mi ennyi idősen behúztuk fülünket, farkunkat, 8-kor otthon kellett lennünk, mert az apánk szétpofozott volna bennünket, ti meg azon agyaltok, hogy melyik buliba menjetek. A 12 éves lányok k..vának öltöznek, amikor elindulnak otthonról, 30 éves pasikkal flörtölnek, és a tizenévesek azt hiszik, ha nem próbálják ki az összes partydrogot középiskolás koruk elött, akkor talán fel sem nőnek rendesen. Hidd el, bár az öregek gyakran túlóznak, de tényleg "baj van" veletek. Nem mindenkivel, de a korosztályotokkal igen. Erről a szüleitek is tehetnek és a tanáraitok is. Na meg persze ti magatok is.

2010. nov. 12. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!