Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Egy szaktanáriért mennyire...

Egy szaktanáriért mennyire szidjátok meg a gyerekeiteket?

Figyelt kérdés

Én nem igazán szidom meg, mert szerintem néha már nevetséges dolgokért is szaktanárit kapnak. Vagy én veszem túlságosan félvállról?

Ma például azért kapott a fiam, mert úgy jelentett ének órán, hogy nem hiányzik senki a szemetek közül.

Ennek az az előzménye, hogy előző éneken a tanár kiakadt rájuk, mert néhányan visitoztak, és azt ordított az osztálynak, hogy ez egy hülyeképző, mindenki jó nagy szemét ebben az osztályban.


2010. nov. 26. 17:57
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
92%

Szerintem attól függ hogy miért kapta... De ez akkor is tiszteletlen volt tőle. Tényleg nevetséges dolgokért tudnak szaktanárit adni.


Ne haragudj hogy kételkedem, de szerintem te nem is szülő vagy =D Abból gondolom, hogy nem szokták azt mondani hogy visitoztak. Ezt a gyerekek szokták mondani =D

16/L

2010. nov. 26. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
18%

Engem jól megszidnak aztán nadrágszijjal elvernek csupasz fenékre.


13 F

2010. nov. 26. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%

Én szülő vagyok és a saját gyerekemnek is szoktam mondani, hogy hagyja már abba a visítozást...


A kérdésre válaszolva: Én sem büntetem meg. Ismerem a tanárait. Akit tisztelni lehet közülük, az sosem osztogat rovókat, aki osztogat, azt pedig én magam is magasról lesajnálom. (Tudom ezt olvasva sok pedagógus felhördül, magam is jobban szeretném ha a fiam iskolájának teljes tanári karát tisztelhetném, de ők tehetnek róla, hogy ez lehetetlen).

Csak a felnőtt ember tekintélye - előjoga okán nem érdemes azonnal a tanárnak igazat adni. Ha a szaktanári igazságtalan volt, akkor hagyd a csudába a büntit.

2010. nov. 26. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.

Nem értem, hogy egy szülő, miért nem mondhatja, hogy visitoznak.

Egyébként én is örülnék, ha tisztelhetném a tanárokat, de a tiszteletett ki kell érdemelni, de ők sajnos nem igazán érdemlik meg. Tisztelet a kivételnek.

2010. nov. 26. 18:33
 5/15 anonim ***** válasza:
100%

ez semmi nálunk megengedi az énektanár hogy puskázzunk mert nem akar nyáron visszajönni pótvizsgára

meg ilyeneket mond hogy k.urvára nem érdekel szóval még hozzánk képest jó tanár

2010. nov. 26. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
Én felnőtt létemre sem tisztelem a fiam összes tanárát, de ezt persze neki nem kell tudni. Neki tisztelnie kell, hisz vele szúrnak ki. Nekem a fiam azért kapott, mert sokat beszélt órán, elhiszem, mert be nem áll a szája. Megbeszéltük azóta nincs gond. A másik eset meg az volt, hogy nem vitte el suliba a történelem atlaszát. Ezen most mit szidjam le? :D Elfelejtette betenni ennyi. Sőt ez még jobb is, mert más tanárok egyest adnak ilyenért, ami rontja a jegyét.
2010. nov. 26. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%

én is kaptam már hülye dolgokért szaktanárit

pl:azért mert a biosz tanár azt mondta hogy vegyek részt egy levelezős versenyen és elém vágta a feladatlapot én meg mondtam neki hogy keressen mást mert én nem veszek részt benne és kaptam egy szaktanárit mert nem engedelmeskedtem a tanárnak. elmondat otthon anya meg kiröhögött h ezért adtak szaktanárit?

2010. nov. 26. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%

Utolsónak!

Nem semmi, kedves ki tanár. Hasonló velem is volt, énekóra volt és jegyre kellett énekelnünk. Azt mondta a tanárnő, hogy ez ötös, de csak akkor adja meg, ha járok énekkarra. Mondom nem járok. Jó akkor 4-es....

2010. nov. 26. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%

A válasz írója 85%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 18:51

vagyok hát igen a te sztorid se semmi utolsó

2010. nov. 26. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%

egyetértek.

Egy csomószor csak azért kap beírást,mert a tanárnak éppen nincs jó kedve és a gyerek pont rosszkor szólalt meg rosszhelyen...

én is kaptam anno 2 éve 6.-ban de akkor szerencsére "igazsgágosan" bár az a tanár aki velünk megígérte,hogy nem köp az ofőnek...aztán mégis megtudta-.-

2010. nov. 26. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!